Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Val St. Lambert

Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.
Online only
Dim. Ø: 14 & 18 cm
SKU: 2504220110.
Category: Kristal.
Auction day: 25 April 2022 22:00
Catalogue #110
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val St. Lambert

  • #100
    Val St. Lambert

    Een serie kristallen schoteltjes.

    Une série de coupelles en cristal.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 30 / 50

Similar lots by type

  • #84

    Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.

    Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.
    No longer available
    Online only
    Dim. 5 x 5 x 5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #50

    Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.

    Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #202

    Een kleurloze kristallen coupe.

    Une coupe de cristal incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #29

    Een vaas van geslepen rood en kleurloos kristal.

    Vase en cristal taillé rouge et incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #253

    Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).

    Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #221

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118
    Val Saint Lambert

    Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.

    Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 15 / 25

Other lots in this auction

  • #234

    Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.

    Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #55

    Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête de femme en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #182

    Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.

    Un lot de cinq vases différents en porcelaine de Chine multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 x 36 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #114

    Een paar reproducties naar tekeningen van M.I. Hummel.

    Quelques reproductions d'après des dessins de M.I. Hummel.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 20 & 28 x 18 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #173

    Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.

    Vase flûté en verre gravé sur base en laiton doré et pierre de taille.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #131
    J. Kok

    “Winters zicht met taverne bij het ijs”. Olieverf op paneel.

    "Vue d'hiver avec taverne au bord de la rivière gelée". Peinture à l'huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #151

    “La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.

    La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 59 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #111

    “Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #58

    Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk, spiegeltjes en schelpjes.

    Un masque africain en bois avec osier, miroirs et coquillages.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #9

    Een vaas van veelkleurig Cantonporselein versierd met personages in uitsparingen. Bodem doorboord. XIXde eeuw.

    Un vase en porcelaine polychrome de Canton à décor de personnages dans des cartouches. Fond troué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 50 / 65
  • #259

    Een gevarieerd lot Japans en Chinees porselein, bestaande uit kopjes, kommetjes en vaasjes.

    Un lot varié de porcelaine japonaise et chinoise, composé de tasses, bols et vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only 25 April 2022

Op Maandag 25 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday April 25th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

25 April 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 April 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More