Other lots by Val St. Lambert
Similar lots by type
-
#172Star Cristal
Een sierstukje met twee kristallen dolfijntjes op een stuk koraal.
Une pièce décorative avec deux dauphins en cristal sur un morceau de corail.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 35/45 -
#119
Een paars gedubbeld kristallen vaas met geslepen decor. Zonder merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 40/60 -
#4
Een paar geslepen kleurloos kristallen obelisken. Randschade aan de basis.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 20/30 -
#142
Een vaas op piedouche en een presse-papier van geslepen kleurloos geslepen kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 & 5 cmEstimate: € 20/25 -
#117
Een vaas geslepen rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27,5 cmEstimate: € 30/40 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20/25 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#84
Een kristallen souvenir van Sint Petersburg met gelaserd decor.
Un souvenir en cristal de Saint-Pétersbourg au décor gravé au laser.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 5 x 5 x 5 cmEstimate: € 25/30 -
#50
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Une figurine en cristal incolore en forme d'ours polaire avec ourson.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 cmEstimate: € 40/50 -
#221
Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.
Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 25, 26 & 81 cmEstimate: € 75/100 -
#253
Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).
Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#132
“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#94Karlsbader
Een Duits fuchsiakleurig porseleinen schaaltje met, aan de rand en in het midden, goudkleurige decoraties in de vorm van diverse figuren. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 23 x 23 x 5,5 cmEstimate: € 20/25 -
#54Jos Bogaerts
“Zicht op kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 15,5 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#32
Drie werken bestaande uit: Don Quichote, een djembéspeler en “De vlucht”. Gesigneerd rechts onderaan. Vochtschade.
Trois œuvres composées de : Don Quichote, un joueur de djembé et « L'Envol ». Signé en bas à droite. dommages causés par l'humidité.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35 cm, 47 x 30 cm en 20 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#3
Een zwartgelakte metalen theepot met verguld bloemendecor. XIXe eeuw.
Théière en métal laqué noir à décor floral doré. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 10 cmEstimate: € 25/35 -
#149
Een gemengd lotje porselein, bestaande uit een kaketoe (kuif gelijmd), een rijkelijk uitgewerkt siervaasje, een kleine bacchus met hoed, een steigerend paardje en een konijntje. Duits en Engels werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 7 - 24,5 cmEstimate: € 30/50 -
#220Kaiser Porzellan
Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#127
“Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.
"Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 33 cmEstimate: € 20/30 -
#185S. De Leener
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 76 x 96 cmEstimate: € 150/200 -
#243
Twee paar borden en twee verschillende borden van Chinees aardewerk en porselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 21 en 26 cmEstimate: € 30/40 -
#257Paul Ibou (Paul Vermeersch)Period: °Borgerhout, 1939
“12 owl variations”. Een kunstuitgave met zes gekleurde en uitgesneden pagina’s die twaalf verschillende uilenkoppen vormen. Met drietalige colofon in blinddruk. Ed. Multi-art Press International. Antwerpen, 1970. Door de kunstenaar gesigneerd en genummerd 110/900.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/50 -
#244
Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25/35