Similar lots by type
-
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#200Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#183
Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#59
Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.
Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#50
Een bladvormige schaal van kleurloos Frans kristal. Onderaan gemerkt.
Un bol en forme de feuille de cristal français incolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 12 cmEstimate: € 15/25 -
#134Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#49
Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.
Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/55 -
#48
Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Fluiten: 45 cm Emmer: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#219
Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.
Coupe en cristal incolore à décor de feuilles taillées en frise. Restes d'une marque, probablement Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 15/25 -
#161
Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyDim. l: 64 cmEstimate: € 40/50 -
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#115Val Saint Lambert
Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#293
Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.
Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 26,5 cmEstimate: € 50/70 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#5
Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13,5 & 16 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#232
Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda.
Trois ours en peluche assortis. Un blanc (Bon Ton, Pays-Bas). Un marron clair (Cuddle White, Chine). Un petit panda.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35/45 -
#30
Een decoratieve bauw glazen vaas met witte lijnen.
Un vase décoratif en verre bleu avec des lignes blanches.No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cmEstimate: € 25/35 -
#207
Een aardewerken dekselvaas met meerkleruig en verguld decor.
Vase à couvercle en faïence à décor multicolore et doré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 40 cmEstimate: € 25/35 -
#218
Een karafje van groen glas met zes bijpassende glaasjes. We voegen er zeven kleurloze borrelglaasjes, waaronder enkele van Elixir d’Anvers aan toe.
Une carafe en verre vert avec six verres assortis. Nous y ajoutons sept verres à liqueur incolores, dont certains d'Elixir d'Anvers.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 29 cm - 8 cmEstimate: € 25/35 -
#216
Een lot van vijf kleurloos kristallen vazen waaronder één Boheemse met verguld metalen rand.
Lot de cinq vases en cristal incolore dont un de Bohème à cerclage en métal doré.No longer availableOnline onlyDim. +- h 25 cmEstimate: € 35/50 -
#95
Drie kandelaars van hout en kunststof waarvan één met twee lichtpunten.
Trois bougeoirs en bois et plastique dont un à deux points lumineux.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 24 - 39 cmEstimate: € 25/35 -
#231
Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
Trois statuettes en bronze, deux miniatures sur socle en bois et une plus grande statue de guerrier. Bénin.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 5 - 22 cmEstimate: € 35/45 -
#38
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
Deux cristaux de roche à base de bois de racine.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 16 en 14 cmEstimate: € 60/80 -
#220
Twee schotels en een Terrine van meerkleurig duits porselein versierd met bloemen in het decor.
Deux soucoupes et une terrine en porcelaine allemande multicolore à décor de fleurs dans le décor.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 23 cm - 31 cmEstimate: € 20/25 -
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#105
Een antiek gegraveerd koperen kalkdoosje met spateltje, gebruikt bij het kauwen van betelnoten met kalk en pruimtabak. Indonesië.
Une boîte à craie antique en cuivre gravé avec spatule, utilisée pour mâcher des noix de bétel avec de la chaux et du tabac à chiquer. Indonésie.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 10,5 x 8,5 cmEstimate: € 180/240 -
#202Kaiser
“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15/25