Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een siervaasje op voet en twee asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.

Lot de cristal incolore comprenant un vase décoratif sur piédouche et deux cendriers dont un marqué Val St-Lambert.
Online only
SKU: 0102210016.
Category: Kristal.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #16
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #18

    Een vaas en een lampenvoet in resp groen en roze kristal.

    Un vase et un pied de lampe en cristal vert et rose.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36,5 cm h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #203

    Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.

    Une section décorative de cristal incolore taillé sur des pieds en laiton plaqué or. Quelques petits flocons du bord.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #13

    Een grote vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine randschilfers.

    Un grand vase en cristal taillé incolore. Petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #28

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit drie schalen en drie verschillende vazen, waarbij één met schilfers aan de rand en één met beschadigde voet.

    Un lot de cristal incolore, comprenant trois plats et trois vases différents, dont un avec un dégât au rebord et un avec des dégâts au pied.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #29

    Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.

    Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #6
    Val St. Lambert

    Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 26 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #190

    Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.

    Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 - 16 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #174

    Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.

    Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #241
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Moeder met kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    ”Mère et enfant”. Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19

    Robbedoes almanak 1944. Ed. Dupuis, Antwerpen, 1944. Inclusief kalender 1944. Boven-en onderhoek vooraan gescheurd, dekblad achteraan gescheurd. p. 131-132 deels uitgescheurd.

    Robbedoes almanach 1944. Ed. Dupuis, Anvers, 1944. Calendrier 1944 inclus. Coin supérieur et coin du dessous au devant déchirés, ainsi que la feuille de couverture à l’arrière. les pages 131 et 132 partiellement déchirées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #188

    Vier hangende verlichtingselementen in de vorm van een staaf met een glazen kelk.

    Quatre lampes à suspendre.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 57 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #1

    Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.

    Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #80

    “Eenden in een herfstig rivierlandschap”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Canards dans un paysage fluvial d'automne . Huile sur toile. Signé indistinctement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een paar tinnen kruisbeelden.

    Une paire de crucifix en étain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #225

    Een bloemenstilleven op zijde. Kleine scheur en vochtschade. Omstreeks 1900.

    Nature morte aux fleurs en soie. Petite fissure et tâches d’humidité. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #187

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #94
    Martinus

    “Aborigine”. Olieverf op fluweel. Gesigneerd.

    Aborigène . Huile sur velours. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 19 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #189
    Pe. De. (Pieter Dienes)

    Een oude koffiemolen.

    Un vieux moulin à café.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #132

    Een aardewerken vaasje met meerkleurig decor in art-nouveaustijl. Niet gemerkt.

    Un vase en faïence à décor multicolore de style Art Nouveau. Non marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #146

    Een recente sierschotel en een terrine van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Un plat décoratif récent et une soupière en porcelaine chinoise à décor multicolore de paons et de fleurs. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More