#184
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Kleine schilfer.
#194
Un lot composé d'un jeu de poids en bronze, d'un heurtoir en laiton avec inscription de date '1617' et d'une cloche en bronze du XIXe siècle commémorant la bataille de Waterloo.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. l: 8, 11 & 19 cmEstimate: € 80/120 -
#29
Een bord van imari porselein.
#18
#81
Een beeldje van steen op een marmeren sokkel.
#37
Een klein metalen schemerlampje met gele kap. Jaren ‘50.
Une petite lampe de table en métal avec un abat-jour jaune. Années 1950.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 20/30 -
#275
Een paar ovale schilderijtjes met afbeeldingen van Aziatische schepen.
#281
Een lot van vier litho’s met rozen naar werken van Redouté.
Lot de quatre lithographies aux roses d'après des oeuvres de Redouté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 35 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#16Goebel, Germany
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 40/50 -
#12
Een bord en twee kopjes met onderschoteltje van blauw wit Chinees porselein.
Une assiette et deux tasses avec soucoupe en porcelaine de Chine bleue et blanche.No longer availableOnline onlyActive bid: 220.00 €Dim. Ø 20 en 15 cm h: 8 cmEstimate: € 40/60 -
#14Limoges France
Een lampenvoet van porselein met bloemendecor naar Japans voorbeeld. Met kap: 46 cm.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral d'après un exemple japonais. Avec abat-jour : 46 cm.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35/50 -
#230
Een ovale spiegel in gesculpteerde lijst.
Un miroir ovale dans un cadre sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 55 x 75 cmEstimate: € 40/60