Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot koper, bestaande uit een oude lantaarn, een grote (gedeukt) en een kleine pepermolen, een chocolatière gemerkt Christoffle en een paar koperen bekers met geëtst decor.

Een lot koper, bestaande uit een oude lantaarn, een grote (gedeukt) en een kleine pepermolen, een chocolatière gemerkt Christoffle en een paar koperen bekers met geëtst decor.

A lot of copper, consisting of an old lantern, a large (dented) and a small pepper mill, a chocolatière marked Christoffle and a pair of copper cups with etched decor.
Online only
Dim. H: 17.5-37 cm
SKU: 1704230073.
Auction day: 17 April 2023 22:00
Catalogue #73
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #198

    Een porseleinen tafellamp, blauw met bloemen decor beschilderd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x Ø38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #286

    Een eend van geglazuurd Chinees aardewerk. Barst in de hals.

    A duck of glazed Chinese pottery. Crack in the neck.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #113

    Een paar kristallen karaffen met verguld decor.

    A pair of crystal decanters with gilt decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #88
    Viners of Sheffield

    Een verzilverd metalen theepotje.

    A silver plated metal teapot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #213

    Een roodkoperen scheepslamp. “Bakboord” gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 38 x 36 cm
  • #28

    Een gemberpot van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Met houten sokkel.

    A ginger jar of multi-coloured and gilded Chinese porcelain. Marked at the bottom. With wooden base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 + 4 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #29

    Een Chinees porseleinen gemberpot met meerkleurig en verguld cantondecor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain ginger jar with multi-coloured and gilded canton decor. On wooden base. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 + 5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #14

    Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #36

    Een wit aardewerken vaas op piedouche.

    A white earthenware vase on a pie douche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #142

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.

    A decanter and an ashtray of colorless cut crystal. The ashtray is marked by Val St. Lambert. With light edge damage.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #173
    Val Saint-Lambert

    Een paar kleurloze kristallen kandelaars. Onderaan gemerkt.

    A pair of colorless crystal candlesticks. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 12 cm
    Estimate: € 25 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More