Similar lots by type
-
#670
“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/100 -
#800Guerlain
Twee deodorants van 100 ml en twee gel mousses van 150 ml en één lotion van 75 ml. We voegen er een facsimile bij van 1998.
Deux déodorants de 100 ml et deux gels mousses de 150 ml et un lotion de 75 ml. Nous ajoutons un fac-similé de 1998.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#403
Een inktstel van verguld koper met een dubbele inktpot en centraal versierd met een engeltje.
Encrier en cuivre doré avec deux récipients et surmonté d’un angelot central.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#510Christian Dior
Twee flesjes Amphore de parfum 7,5 ml en Diorissimo 7,5 ml. Eén in gesloten verpakking.
Deux flacons: Amphore de parfum 7,5 ml et Diorissimo 7,5 ml. Un dans l’emballage fermée.No longer availableEstimate: € 60/120 -
#146
“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200/1800 -
#608
“De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200/220 -
#739
Een paar kandelaars van massief geel koper in barokke stijl. XIXe eeuw.
Paire de bougeoirs en laiton massif de style baroque. Fût torsadé vers le haut, le bas aux balustres. Piétement tripode décoré en relief de têtes d’angelots ailées. Larges binets circulaires. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/120 -
#627
“Water voor een reiziger”. Een groep van bruingepatineerd brons op een sokkel van marmer en arduin. Naar een werk van Rancoulet.
“De l’eau pour un voyageur”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en marbre et pierre de taille. D’après un modèle de Rancoulet.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/240 -
#748
Twee kerkkandelaars van verguld brons in barokke stijl. Met lichtjes afwijkende versiering.
Deux candélabres d’église en bronze doré de style baroque. Les décorations diffèrent légèrement.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#435Guerlain
“Jardins de bagatelle”. Een eau de parfum van 15 ml en van 75 ml in cadeauverpakking. Twee vaporisators.
“Jardins de bagatelle”. Une eau de parfum de 15 ml et de 75 ml dans son emballage cadeau. Deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#601Jules Moigniez
“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400/500 -
#204
“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300/500 -
#585Kenzoki
Drie verschillende vaporisators eau de parfum van 10 ml en één van 90 ml met cd en boekje in een cadeauverpakking.
Trois vaporisateurs divers d’eau de parfum de 10 ml et un de 90 ml avec CD et livret dans l’emballage de cadeau.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#520Christian Dior Poison
Twee vaporisators: een esprit de parfum van 10 ml en een eau de Cologne van 100 ml.
Deux vaporisateurs: un esprit de parfum de 10 ml et une eau de Cologne de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#678Suzanne Bizard
“Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#673
“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100/120 -
#590Morabito pour homme
Twee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Un vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#418
Twee paar neogotische messingen knobbelkandelaars.
Deux paires de chandeliers en laiton de style gotique.No longer availableDim. H. 42 & 31 cmEstimate: € 150/200 -
#609
Twee voorstellingen van een engeltje, resp. met een fakkel en een boog. Bruingepatineerd brons op arduinen sokkels. Naar werken van Levy.
Deux représentations d’un angelot, respectivement avec torche et avec arc. Bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après des modèles de Lévy.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/300 -
#613
“Jongen en meisje met vogeltjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. Naar werken van Aug. Moreau.
“Garçon et fille aux oiseaux”. Deux sculptures en bronze à patine foncée sur socles en marbre noir. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. H: 46 cmEstimate: € 200/240 -
#628
“Romantisch koppel”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin en bruin marmer. Naar een werk van Aug. Moreau.
“Couple romantique”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille et de marbre brun. D’après un modèle d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/240 -
#540Molinard
Een vaporisator eau de toilette 30 ml en een bad en douche gel van 200 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 30 ml et un gel bain-douche de 200 ml.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#797
Een lot verschillende koffiepotten, melkpotjes, e.a. van verzilverd metaal.
Lot de cafetières, de pots à lait etc. en métal argenté.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#127
Een paar siervazen in barokke stijl met een handgeschilderd bloemendecor in twee cartouches op oranje fond en versierd met ramskoppen. Eén deksel beschadigd.
Paire de vases couverts de style baroque à décor de fleurs peintes à la main dans deux cartouches sur pond orange. Anses en forme de têtes de bélier. Un couvercle réparé.No longer availableDim. H 39 cmEstimate: € 80/120 -
#48
Een spiegeltje van gedreven koper, bovenaan getooid met twee engeltjes naast een wapenschild.
Petit miroir en cuivre repoussé, surmonté de deux angelots flanquant des armoiries.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/60 -
#49Tony Vanos
“Johannes de Doper en Christus”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“St. Jean-Baptiste et le Christ”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 128 cmEstimate: € 60/100 -
#457Swarovski
“Colombine”. Een beeldje van geslepen kleurloos kristal met gesatineerde en gekleurde details. Ontwerp van Gabriele Stamey. SCS Jaarlijkse editie, 2000.
“Colombine”. Statuette en cristal taillé incolore aux détails satinés et colorés. Conçue par Gabriele Stamey. SCS Edition annuelle 2000.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#289
Een sanguinetekening van een meisje, gesigneerd Jan Peeters en een inkttekening van een scheepswerf, gesigneerd Irène Bataille.
Dessin en sanguine représentant une fille. Signé Jan Peeters, ainsi qu’un dessin à l’encre d’un chantier naval. Signé Irène Bataille.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#31
Een paar deurkloppers van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van varkenskopen.
Paire de heurtoirs en fonte polychrome en forme de têtes de cochons.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30/50 -
#65
Vier verschillende 18 karaats geel gouden naamarmbandjes.
Quatre différents bracelets en or jaune 18 ct aux prénoms.No longer availableDim. 8,03 gEstimate: € 200/300 -
#564
“Kalligrafische compositie”. Aquarel. Draagt een handtekening: Guiette en een datum: 1961.
“Composition calligraphique”. Aquarelle. Porte une signature: Guiette et la date 1961.No longer availableDim. 14 x 9,5 cmEstimate: € 150/160 -
#802Frans BossaertsPeriod: 1879-1960
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Ruelle ensoleillée à Lepontouvre”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#416Meissen
Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.
Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#729
Een bol vaasje van aardewerk met een meerkleurig vegetaal decor.
Vase sphérique en faïence à décor végétal polychrome.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#151
Een paar verzilverd metalen kandelaars. Eclectische stijl.
Paire de bougeoirs en métal argenté repoussé. Style éclectique.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 100/120