Similar lots by type
-
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#185
Een dienblad met spiegeltje met ijzeren arm in de vorm van een rozenstruik.
A mirrored tray with an iron arm in the shape of a rose bush. -
#90
Een gepatineerd zamakken vaasje met florale details.
A patinated zamak vase with floral details. -
#58
Een lot van 3 koperen kandelaars.
A lot of 3 copper candlesticks. -
#61
Een lot varia brocante, bestaande uit een Leopold Ridder Orde medaille, Een Dupont Laque de Chine aansteker en een sigarttendoosje met parelmoer deksel en een “Scheldetunnels inhuldiging 1933” plaque.
A lot of various bric-a-brac, consisting of a Leopold Knight Order medal, a Dupont Laque de Chine lighter, a cigar box with a mother-of-pearl lid, and a "Scheldetunnels inauguration 1933" plaque. -
#154
Een gesculpteerd kristalglazen vaas met geometrische patronen. Schilfer en barst onderaan.
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom. -
#37
Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
A vintage Agfa-Werk AG camera and flash in original leather cases. -
#59Eikow
Een vintage microscoop in houten kistje.
A vintage microscope in a wooden case. -
#42
Een gevarieerd lot bestaande uit een koperen kandelaar met kraanvogel op een schildpad en een antiek belletje.
A varied lot consisting of a brass candlestick with a crane on a turtle and an antique bell. -
#257H&M Home
Een klein hout gelakt dienblaadje met verguld metalen rand. Onderaan gemerkt H&M.
A small wooden lacquered tray with a gilded metal edge. Marked at the bottom with H&M. -
#281
Een Hollywood regency tafellamp met een voet in messing voorstellend een luipaard met welp neerdalend vanop een boomstronk.
A Hollywood Regency table lamp with a brass base depicting a leopard with a cub descending from a tree trunk. -
#140
Een wandklokje met eikenhouten kast. De wijzerplaat versierd met herderin en geitje in landschap.
A wall clock with an oak case. The dial decorated with shepherdess and goat in a landscape. -
#9
Een antiek koperen Samovar.
An antique copper Samovar. -
#16J. Ramboux
Een verzilverde taartschep in originele doos.
A silver-plated cake slice in original box. -
#54
Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
A lot of 7 vintage bakelite records, various titles. -
#201
Een lot van 4 vintage gezelschapsspellen, bestaande uit; Trans-Aktion, Zeeslag, Monopoly en een gemengd bordspel.
A lot of 4 vintage board games, consisting of: Trans-Aktion, Battleship, Monopoly, and a mixed board game. -
#176
“Madonna Della Rose”. Een Mariabeeldje uit kunststof.
"Madonna Della Rose". A plastic statue of the Madonna. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#132
“Organisch abstract”. Een print op zijde. Onderaan gesigneerd “Rose Anne”.
"Organic abstract." A print on silk. Signed at the bottom "Rose Anne." -
#157Theralgic Kelatron
Een vintage medisch meetinstrument. Gemerkt Theralgic Kelatron. Met cover hoes.
A vintage medical measuring instrument. Marked Theralgic Kelatron. With cover case. -
#199
Een bronzen crucifix.
A bronze crucifix. -
#63
Een vintage houten stereokijker met 24 plaatjes.
A vintage wooden stereoscope with 24 images.
Other lots in this auction
-
#35
“De slag bij Lagos”. Een kleurenlitho op papier.
"The Battle of Lagos." A color lithograph on paper. -
#99
Een porseleinen terrine met floraal decor. Sporen van restauratie en enkele schilfers
A porcelain tureen with floral decoration. Traces of restoration and a few flakes. -
#130
Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration. -
#158Louis Peeters
“Paarden naar het werk”, een ets toegeschreven aan Louis Peeters.
"Horses at Work," an etching attributed to Louis Peeters. -
#155
Een massief houten opvouwbare Dagobert stoel.
A solid wood folding Dagobert chair. -
#138
“Vogel stilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Gaatje in het doek en verfschade bovenaan.
"Bird still life." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. Small hole in the canvas and paint damage at the top. -
#11Limoges
Een lot Limoges porselein, bestaande uit een schrijfsetje met meerkleurig floraal decor en 2 inktpotjes. En een vaasje met floraal decor en vergulde lijnen. Onderaan gemerkt.
A lot of Limoges porcelain, consisting of a writing set with multicolored floral decoration and 2 inkwells. And a vase with floral decoration and gilded lines. Marked at the bottom. -
#144Ch. Stokbroeckx
“De 93 jarige man.” Pentekening met gemengde techniek, naar een werk van Albrecht Durer.
"The 93-year-old man." Pen drawing with mixed technique, based on a work by Albrecht Durer. -
#159
Een Chinese wijze in speksteen.
A Chinese sage in soapstone. -
#102J. Decock
“Gestileerd landschap”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd.
"Stylized landscape". A drawing on paper. Signed at the bottom. -
#96
Een Yokkaichi, Japans “Banko” porseleinen theepot in de vorm van een olifant met berijder. Onderaan gemerkt.
A Yokkaichi, Japanese "Banko" porcelain teapot in the shape of an elephant with a rider. Marked at the bottom. -
#136
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.