Similar lots by type
-
#351Een pique-fleurs van bruinkleurig glas met verzilverd montuur en een porseleinen vaasje met een gestileerd bloemendecor. Beide periode art deco.
Pique-fleurs en verre brun à monture argenté et un vase en porcelaine à décor de fleurs stylisées. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 32 / 40 -
#32Een lot glaswerk, bestaande uit twee kandelaars (beschadigingen), een geslepen coupe, een coupe in verzilverde montuur (Wiskemann) en twaalf onderzetters in etui.
Lot de verrerie comprenant deux candélabres (dégâts), une coupe taillée, une coupe à monture argentée (Wiskemann) et douze sous-verre dans un étui.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#721Een likeurstelletje van paars glas met handgeschilderd bloemendecor, bestaande uit een karaf en zes glaasjes.
Garniture à liqueur en verre pourpre à décor de fleurs peint à la main comprenant six verres et une carafe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#52Een lot glaswerk, bestaande uit vier kandelaars, een vaasje en een Madonna met kind.
Lot de verrerie comprenant quatre candélabres, un vase et une Vierge à l’Enfant.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#428Een coupe van Canton porselein. Onderaan gemerkt. Hedendaags Chinees werk.
Coupe en porcelaine du Canton. Marque sous la base. Travail chinois contemporain.No longer availableDim. Ø 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#766Daum, FranceEen coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#377Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit dertien borrelglaasjes, elf witte wijnglazen, vier rode wijnglazen en een champagnefluit. Met bijhorende karaf.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant une carafe, treize goûtes, onze verres à vin blanc, quatre à vin rouge et une flûte à champagne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#718Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit twee asbakjes, een bonbonnière, een belletje (gebarsten) en een aansteker. De eerste vier gemerkt van Val St. Lambert, het laatste Swarovski.
Lot de cristaux incolores comprenant deux cendriers, une bonbonnière, une sonnette (fissure) et un allumeur. Les quatre premiers à la marque de Val St-Lambert. Le dernier de Swarovski.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#530Twee glazen karaffen met een gegraveerd decor. We voegen er twee gelijkaardige glazen aan toe. Allen XIXe eeuw.
Deux carafes en verre aux décors gravés. Nous ajoutons deux verres semblables. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#540Val St. LambertEen vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#381Een lot van zeven verschillende kristallen karaffen. We voegen er twee longdrinkglazen van De Coene aan toe.
Lot de sept carafes diverses en cristal taillé. Nous ajoutons deux verres de long drink à la marque de De Coene.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#680Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#500Een strombusschelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille strombus en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 110 / 140 -
#4Een mahoniehouten tweedeurskast met bovenaan een étagère. Gedraaide zuiltjes op de stijlen. Einde XIXde eeuw.
Meuble à deux portes en acajou, le haut formant étagère. Colonnettes tournées sur les montants. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. L. 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#201CartierEen karaf van kleurloos kristal met sterling zilveren montuur. Gemerkt. Met certificaat en in originele doos.
Carafe en cristal incolore à monture en argent sterling. Avec marque et avec certificat et boîte d’origine.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#555Een lot van vijf stuks Booms glas in diverse uitvoeringen.
Lot de cinq pièces diverses en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#485Een vaas van meerkleurig glaspasta.
Vase en pâte de verre polychrome.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#757Een witgelakte fauteuil in Lodewijk XV-stijl.
Fauteuil de style Louis XV laqué blanc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#348Val St. LambertEen karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#27Een glazenservies van kleurloos kristal met een geslepen decor, bestaande uit champagnecoupes, rode wijnglazen, witte wijnglazen, likeurglaasjes en een koelemmer. Compleet voor twaalf personen. XIXe eeuw.
Service de verres en cristal taillé et gravé incolore comprenant des coupes à champagne, des verres à vin rouge, à vin blanc, des goûtes et un seau à glace. Complet pour douze personnes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#452Een kristallen art deco likeurstel, bestaande uit een karaf met 950 ‰ zilveren montuur en vijf borreltjes.
Garniture à liqueur art déco en cristal comprenant une carafe à monture en argent 950‰ et cinq goûtes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#457Een glazen schenkkan met een geëmailleerd bloemendecor. XIXe eeuw.
Verseuse en verre à décor émaillé de fleurs. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 35 -
#342“Sir Baden Powell”. Zeefdruk naar een schilderij van Georges Blommaert (1920-2008) gedateerd 1953. Gesigneerd buiten de plaat in 2005 en authentificatie door Gerechtsdeurwaarder Jan Vindelinckx.
“Sir Baden Powell”. Sérigraphie d’après un tableau par Georges Blommaert (1920-2008) daté 1953. Signée hors planche en 2005 et authentifiée par Huissier de Justice Jan Vindelinckx.No longer availableDim. SteinbachEstimate: € 20 / 30 -
#698Een moderne ronde vaas van amberkleurig glaspasta.
Vase rond moderne en pâte de verre de couleur ambre.No longer availableEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#534“Artiste au Chevalet”. Een ets toegeschreven aan Kurt Peizer.
“Artiste au chevalet”. Eau-forte attribué à Kurt Peiser.No longer availableDim. 17 x 13 cmEstimate: € 50 / 100 -
#352Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#193Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.
Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Twee halsvazen van blauw en wit porselein met personages in het decor.
Deux vases aux longs cous en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages. Travail chinois.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 180 / 220 -
#722Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.
Carte topographique de la ville d’Anvers de 1581. Gravure sur cuivre.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#415Een sculptuur van speksteen, versierd met vleermuizen en Chinese tekens. Begin XXste eeuw.
Sculpture en pierre de lard décorée de chauves souris et de calligraphie chinoise. Début du XXe siècle.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#362G. Simons“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1977.
“Paysage des fagnes”. Huile sur toile. Signée et datée 1977.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#165Een 14 karaats geel gouden ring bezet met half edelsteen.
Bague en or jaune 14 ct sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. Bruto: 6,03 gEstimate: € 200 / 300 -
#84Jan De Laet“Stilleven met rozen en juwelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses et bijoux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#598Coupe met deksel van polychroom porselein. Chinees werk, tijdperk Kouang-Siue, omstreeks 1900.
Coupe couverte en porcelaine polychrome. Travail chinois, époque Kouang-Siue, vers 1900.No longer availableEstimate: € 180 / 200 -
#477Een lot bestaande uit een Maoïstische wekker, een verzilverde herdenkingsmunt “Birth of Republic of China”. En een battle axe van natuursteen en twijgen uit Missouri.
Lot comprenant une alarme Maoïste, une pièce de monnaie commémorative “Birth of Republic of China” et une hache de combat en pierre naturelle et brindilles du Missouri.No longer availableEstimate: € 60 / 100

