#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
No longer availableOnline only -
#38Een bronzen beeldje van een moeder met kind, niet gesigneerd.
#97Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#189Willy VandersteenEen lot van 7 strips, Suske en Wiske, rode reeks.
#624Karel Van Nuffel“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
No longer availableOnline onlyDim. h 44 x b 59 cmEstimate: € 60 / 80 -
#3Een koperen kandelaar. Eind 18e begin 19e eeuw.
#614Matthyssens“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#217Een lot van 2 tinnen kandelaars.
No longer availableOnline onlyDim. h 69 cmEstimate: € 20 / 30 -
#82Een vintage aardewerken buste van een jong meisje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25