Other lots in this auction
-
#32
“Michelangelo Mappe”. Vijf mappen met gravures. Bijgevoegd twee kaften met reproducties van werken van Linnig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#48
56 monografieên van overwegend Belgische kunstenaars. Ministerie van Openbaar Onderwijs, Diverse auteurs, “Monographieeën over Belgische Kunst”. Ed. De Sikkel, Antwerpen en Ed. Elsevier Brussel jaren ‘50 (47 stuks, bibliotheek Stabroek). 5 Zwarte Beertjes pocketmonografieën. Ed. Bruna. En 4 andere.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 60/80 -
#26
Een lot van negentien boeken van Marnix Gyssen, waarbij één eerste druk en één gesigneerd.
Un lot de dix-neuf livres de Marnix Gyssen, une édition originale et une signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/35 -
#45
J. Vandenbreeden, F. Dierkens-Aubry, “Art Nouveau in België, Architectuur en Interieurs”. Ed. Lannoo 1999, 6de druk. Met stofwikkel, linnen band met goudopdruk. Als nieuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/40 -
#3
Een lot van zes boeken mbt tot Salvador Dali:- “Salvador Dali - Masterpieces from the collection of the Salvador Dali Museum. Kenneth Wach. Ed. Harry Abrams New York, 1996. (ENG)- “Salvador Dali”. Robert Descharnes & Gilles Néret. Ed. Taschen/ Librero. Keulen, 1990. (NL)- “Dali...Dali...Dali...”. MAx Gérard. Ed. Blume. Barcelona 1983. (ES)- “Dali”. Gomez de Liaño. Ed. Pligrafa. Barcelona, 1985 (DE)- “Dali en ik”. Stan Lauryssens. Ed. Van Halewyck. Leuven, 1998. (NL)- “Mijn leven als genie”(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#10
Een lot boeken: - “De Belgische beeldende kunstenaars uit de 1çde en 20ste eeuw”. Paul Piron. Ed. Art in Belgium. Brussel, 2000. In twee banden.- “Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750 - 1950”. Pieter A. Scheen”. Ed. Rodi B.V. ‘s Gravenhage, 2002. In twee banden.- “Quick-Lexicon Nederlandsce beeldende kunstenaars”. H. Visser. Ed Servo. Assen, 1997.- “Honderd jaren Nederlandsche schilder- en teekenkunst”. Pieter A. Scheen. Ed. Boek en periodiek. Den Haag, 1946.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 € -
#34
Een groot en gevarieerd lot boeken met betrekking tot, overwegend moderne kunst, Belgisch en internationale kunstenaars. 28 uitgaves.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 € -
#39
Vier boeken m.b.t. Afrikaanse kunst. Nathan 1988. W. Schmalenbach. “Arts de l’Afrique Noire dans la collection Barbier-Mueller, Genève” (hardcover, dustjacket. Frans). Smithsonian Institution Press 1989. Herbert M. Cole. “Icons. Ideals and Power in the Art of Africa” (softcover. Engels). Musée Dapper 1990. Armand Duchâteau. “Benin, Trésor Royal. Collection du Musem für Völkerkunde Vienne” (hardcover, dustjacket, Frans). Departement van Inligting, Pretoria 1969, “Kunst in Zuid-Afrika, culturele a(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 50/80 -
#22
Een lot verzamelalbums, waarbij zes van “Ons Volkske” (1 tem 6) en zes “Kuifje” (97, 111, 116, 122, 123 & kleine verzameling 112).
Lot d'albums de compilation, dont six de Ons Volkske (1 à 6) et six Kuifje (97, 111, 116, 122, 123 & petite collection 112).No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 40/60 -
#13
Een lot van negen boeken met betrekking tot kunst:- “Vlaamse kunst” Ed. Mercatorfonds.- “Notre Bruegel”. Ed. Fonds Mercator- “Joseph Lacasse par lui-même”. Ed. Fonds Mercator- Vlaamse meesters, zes eeuwen schilderkunst”. Ed. Davidsfonds- “Chefs-d’oeuvre de l’art - ma^tres Flamands”. Ed. Hachette-Fabri- “Dutch paintings of the golden age from the collection of The National Gallery of Ireland”. “Nederlandse schilders van de zeventiende eeuw”. Christpher Wright.- “Knaurs Lexicon moderner Ku(..)
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 € -
#43
Vier boeken m.b.t. Afrikaanse kunst. Fondation Dapper, “Objets interdits”. Ed. Dapper Paris 1989. Musée Dapper, Ph. Laburthe-Tolra, Ch. Falgayrettes-Leveau, “Fang”. Ed. Dapper, Paris 1991. Fondation Dapper, “Chefs d’Oeuvre inédits de l’Afrique Noire”. Ed. Bordas Paris 1987. Musée Dapper, “Cuillers Sculptures”. Ed. Dapper Paris 1991.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 80/120 -
#14
Twee boeken:- “Eugeen Van Mieghem, an artist of the people”. Erwin Joos. Ed. De Brauwere. Wilrijk, 1993. Genummerd 1981. (NL&ENG)- “Eugeen Va Mieghem”. Erwin Joos. Ed. BAI. Schoten, 2013. (NL)
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €