#202Een modern, meerkleurige glaspasta vaas, onderaan genummerd “G 04 06”.
#53Pandora“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
#106“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Bruin.
#113Een gepatineerd bronzen beeldje van een jongen, op marmeren voet.
A patinated bronze statue of a boy, on a marble base.No longer availableOnline onlyDim. 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#34Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Fruithof”, een ets op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
#58Een lot van 3 koperen kandelaars.
#186Een lot van 2 zwanen in geel koper.
#182Een rond massief eikenhouten bijzettafeltje met rasterwerk.
A round solid oak side table with lattice work.No longer availableOnline onlyDim. 69 x Ø 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#245Een set van drie wassen kerststal poppen, Maria, Jozef & Jesus.
No longer availableOnline onlyDim. h 44, 35 & 11 cm -
#130Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration.No longer availableOnline only -
#174Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
#82Een paar glazen groene ‘hekseballen’.
A pair of green glass 'witch balls'.No longer availableOnline onlyDim. Ø 10 & 9,5 cm