Other lots in this auction
-
#124
Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.
A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 14,5 cmEstimate: € 20/25 -
#241
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. H: 143 cm -
#201
Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H: 12-15 cm -
#245
Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H. 63 cmEstimate: € 100/120 -
#244
Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H:34cmEstimate: € 60/100 -
#137Matchbox Dinky Collection
Drie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS- DY-21 1964 Mini Cooper ‘S’- DY-22 1952 Citroën 15 CVIn originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-20 1965 Triumph TR4A - IRS - DY-21 1964 Mini Cooper 'S' - DY-22 1952 Citroën 15 CV In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 60/70 -
#10Dresden
Een lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Un pied de lampe en porcelaine saxonne multicolore avec une fille avec un panier de fleurs. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 25/40 -
#142
Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
A decanter and an ashtray of colorless cut crystal. The ashtray is marked by Val St. Lambert. With light edge damage.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 Ø: 16 cmEstimate: € 20/30 -
#211Japy
Een ‘Chemin de Fer’ zakhorloge van verzilverd metaal. In werkende staat. (twee stukjes beschadigd aan wijzerplaat.
A 'Chemin de Fer' pocket watch in silver plated metal. In working condition. (two pieces damaged on the dial.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 40/60 -
#11
Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 20/25 -
#159
Een bronzen beeldje van een paard, vroeg 20e eeuws, naar Tang dynastie.
A bronze figurine of a horse, early 20th century, after the Tang dynasty.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 14 cmEstimate: € 40/60 -
#284
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Bol en porcelaine d'Imari à bord lobé. Fissure à la glaçure.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 25/35