Other lots in this auction
-
#92Stiver - Italië“Hoorn des overvloed”. Een uit glas geblazen vaas in kelkvorm en gekruld voetdeel.
"Horn of Plenty". A glass-blown vase in the shape of a chalice and a curled base.No longer availableOnline onlyDim. 38 cmEstimate: € 25 / 50 -
#38Acht diverse kopjes en schoteltjes van veelkleurig porselein. O.m. gemerkt van Kopenhagen, Limoges enz.
Eight different cups and saucers of multicolored porcelain. To marked from Copenhagen, Limoges etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#204Wirel3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’
No longer availableOnline only -
#205Een lot van drie verzamelalbums met betrekking tot de koninklijke familie, vooral Koningin Astrid.
No longer availableOnline only -
#81Een lot van vier boeken. “Schilderkunst van A tot Z”, “Het Impressionisme”, “Snelle auto’s”, “De auto, toen en nu”.
A lot of four books. “Painting from A to Z”, “Impressionism”, “Fast cars”, “The car, then and now”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#193SolingenEen koffer met Solingen 24k verguld bestek. Set niet compleet.
A suitcase with Solingen 24k gold plated cutlery. Set not complete.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 32 cmEstimate: € 45 / 55 -
#4316 verzilverd metalen onderborden. Drie maten. Duits werk.
16 silver-plated metal bottom plates. Three sizes. German work.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 29-34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#98UnicaEen polychroom aardewerken vaas met bloemdecor. Plateel. Gouda, Holland.
A polychrome earthenware vase with floral decoration. Plateau. Gouda, Holland.No longer availableOnline onlyDim. h 48 cmEstimate: € 50 / 70 -
#105Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 11cmEstimate: € 35 / 45 -
#208Een lot van 5 biscuit beeldjes met mandjes, versierd met divers decor in het reliëf. Beige mand met meerdere manco’s.
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
#150Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-2 Chevrolet Bel Air 1957.- DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-2 Chevrolet Bel Air 1957. - DY-7 Cadillac Coupe De Ville 1959. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#1Val Saint LambertEen kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
A colorless crystal dish with a satined decor of a black grouse. Marked.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15

