Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

268
Estimate: 4080
Catalogue #268
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #105

    Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.

    A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 11cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #53

    lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuks groen vaasje h15cm groen vaasje h11cm, schilfer schade onderaan vaasje blauwe rand, h14cm kannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan

    lot mixed glassware consisting of 4 pieces green vase h15cm green vase h11cm, flake damage at the bottom vase blue edge, h14cm jug blue, h9cm, flake damage at the bottom
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 7-14 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #21

    Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.

    A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.
    No longer available
    Online only
    Dim. L. 37,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #204
    Wirel

    3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’

    No longer available
    Online only
  • #27

    Een lot van 3 Chinees porseleinen kommetjes. Divers en meerkleurig decor.

    A lot of 3 Chinese porcelain bowls. Diverse and multicolored decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. 7,5 x Ø15cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #85
    Vidal

    “Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.

    “Lady on rock.” Figure of plastic. Marked.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #189
    Murano

    Een lot bestaande uit 3 glazen schalen, waarvan 1 gemerkt.

    A lot consisting of 3 glass bowls, 1 of which is marked.
    No longer available
    Online only
    Dim. 12 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #191

    Twee verschillende Limoges borden.

    Two different Limoges plates.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 21.5-23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #234

    Een lot varia, bestaande uit een verzilverd tafelemmertje, een papegaai van verschillende gesculpteerde mineralen op een fractie amethist, twee bronzen plaquettes, een oude misaal, enz.

    No longer available
    Online only
    Dim. H: 3-18 cm
  • #174
    Almazan

    Een verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.

    Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #110
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.

    A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14 & 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More