Other lots in this auction
-
#105Een lot van 2 porseleinen putto boeksteunen. Onderaan gemerkt en genummerd.
A lot of 2 porcelain putto bookends. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 11cmEstimate: € 35 / 45 -
#53lot mixed glaswerk bestaande uit 4 stuksgroen vaasje h15cmgroen vaasje h11cm, schilfer schade onderaanvaasje blauwe rand, h14cmkannetje blauw, h9cm, schilfer schade onderaan
lot mixed glassware consisting of 4 pieces green vase h15cm green vase h11cm, flake damage at the bottom vase blue edge, h14cm jug blue, h9cm, flake damage at the bottomNo longer availableOnline onlyDim. Ø: 7-14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#21Een broodmandje van gekleurd porselein, kobaltblauw en wit met een polychroom bloemenmotief. Zonder merk.
A bread basket in colored porcelain, cobalt blue and white with a polychrome floral motif. Without brand.No longer availableOnline onlyDim. L. 37,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#204Wirel3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’
No longer availableOnline only -
#27Een lot van 3 Chinees porseleinen kommetjes. Divers en meerkleurig decor.
A lot of 3 Chinese porcelain bowls. Diverse and multicolored decor.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 x Ø15cmEstimate: € 35 / 50 -
#85Vidal“Dame op rots.” Beeld van kunststof. Gemerkt.
“Lady on rock.” Figure of plastic. Marked.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#189MuranoEen lot bestaande uit 3 glazen schalen, waarvan 1 gemerkt.
A lot consisting of 3 glass bowls, 1 of which is marked.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#191Twee verschillende Limoges borden.
Two different Limoges plates.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 21.5-23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Een lot varia, bestaande uit een verzilverd tafelemmertje, een papegaai van verschillende gesculpteerde mineralen op een fractie amethist, twee bronzen plaquettes, een oude misaal, enz.
No longer availableOnline onlyDim. H: 3-18 cm -
#174AlmazanEen verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#110Val St. LambertEen lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
A lot of colorless crystal, consisting of a cut ashtray, a triangular vase (small flakes), a lobed ashtray and a bottle coaster with a cut rose decor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100

