Other lots in this auction
-
#152Duvel
Een lot van 3 Duvel glazen, limited collection, met 3 verschillende ontwerpen uit de hand van; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In originele verpakking.
lot of 3 Duvel glasses, limited collection, with 3 different designs by; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In original packaging.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 17 x 10 cmEstimate: € 50/100 -
#166
Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40/45 -
#239
Een smeedijzeren staande lamp.
Un lampadaire en fer forgé.No longer availableOnline onlyDim. h: 170 cmEstimate: € 40/60 -
#180Lladro, Spain
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#33
Een album met meer dan 220 Zwitserese postkaarten met afbeeldingen van honden. Gefrankeerd en afgestempeld. Begin jaren ‘80.
An album with more than 220 Swiss postcards with images of dogs. Franked and stamped. Early 1980s.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/60 -
#201
Een lot van 6 porseleinen beeldjes. Diverse formaat en decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H: 12-15 cm -
#157
Een miniatuurkist in hout en smeedijzer, gedateerd in het deksel ‘Burgo 1920’.Replica van de kist van El Cid tentoongesteld in de kathedraal van Burgos, begin 20e eeuw.
A miniature box in wood and wrought iron, dated in the lid 'Burgo 1920'. Replica of El Cid's coffin on display in Burgos Cathedral, early 20th century.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 6 x 8 x 13 cmEstimate: € 50/60 -
#98Unica
Een polychroom aardewerken vaas met bloemdecor. Plateel. Gouda, Holland.
A polychrome earthenware vase with floral decoration. Plateau. Gouda, Holland.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 48 cmEstimate: € 50/70 -
#282
Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
An antique dish of multi-coloured Vietnamese (?) porcelain with a decoration of flowers and butterflies. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#172
Een messing lampadaire met kap en 2-lichtpunten, steunend op 3 klauwpoten.
A brass lampadaire with shade and 2 light points, resting on 3 claw feet.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 162 x Ø 50 cmEstimate: € 40/60 -
#238
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 40/80 -
#109
Een mis-en vesperboek.
A mass and vespers book.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25