Other lots in this auction
-
#290Een Vlaams aardewerken kruikje met een vredesduif in reliëf op de buik en met een kruisje op de stop.
Verseuse en faïence flamande avec une colombe de la paix en relief sur la panse et une croix sur le bouchon.No longer availableOnline onlyDim. h: 28 cmEstimate: € 60 / 80 -
#256Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#16Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyDim. l: 22 cmEstimate: € 10 / 15 -
#50Royal Doulton, EnglandEen porseleinen beeldje van dame met hoepeljurk. Onderaan gemerkt Royal Doulton England.
A porcelain figurine of a lady with a hoop dress. Marked at the bottom Royal Doulton England.No longer availableOnline onlyDim. 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#186Een verzilverde lampadaire naar Art Deco ontwerp.
A silver plated lampadaire after an Art Deco design.No longer availableOnline onlyDim. H: 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#152DuvelEen lot van 3 Duvel glazen, limited collection, met 3 verschillende ontwerpen uit de hand van; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In originele verpakking.
lot of 3 Duvel glasses, limited collection, with 3 different designs by; Philippe Debongnie, Yan Sorgi, Letman. In original packaging.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 10 cmEstimate: € 50 / 100 -
#17lot van 3 glazen windlichten, 2 met goud/zilver - 1 met zwarte decoratie, afgebeeld bostafereel met bomen en herten.
lot of 3 glass lanterns, 2 with gold/silver - 1 with black decoration, depicting a forest scene with trees and deer.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#45Een lot van 6 houtgesculptuurde maskers, “Garuda” en bijgevoegd beeldje gevleugd wezen. Coromandel hout, Bali.
A lot of 6 wood-sculpted masks, "Garuda" and attached figurine of winged beings. Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyDim. 13cmEstimate: € 70 / 80 -
#100Goebel“Herder met lammetjes.” Hummeltje. Nummer 42/0. 43.
“Shepherd with lambs.” Hummel. Number 42/0. 43.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#267Een paar messingen vuurbokken met leeuwenkopjes met ringen.
Une paire de chenets en laiton avec des têtes de lion aux anneaux.No longer availableOnline onlyDim. H:50cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Matchbox Dinky CollectionTwee modelautootjes op schaal 1:43:- DY-8 1948 Commer 8 CWT Van- DY-8B Commer 8 CWT VanIn originele doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - DY-8 1948 Commer 8 CWT Van - DY-8B Commer 8 CWT Van In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#225A. Beullens“Bosdreef met kapel en hert.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Forest drive with chapel and deer.” Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 98 cm

