Other lots in this auction
-
#23A. Camos, Valauris
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20/25 -
#66Goebel, Germany
“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 75/100 -
#224
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#228
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Ace, Davidoff, Joop, Scherrer, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 40/80 -
#100Goebel
“Herder met lammetjes.” Hummeltje. Nummer 42/0. 43.
“Shepherd with lambs.” Hummel. Number 42/0. 43.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 15,5 cmEstimate: € 25/35 -
#80
Een lot van twee jagersmessen in lederen schede, waarvan 1 met hertenpoten heft.
A lot of two hunting knives in a leather sheath, one of which has a deer's leg handle.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 27cmEstimate: € 60/80 -
#166
Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40/45 -
#209Villeroy & Boch
Een lot bestaande uit drie kannen en een nachtspiegel van wit porselein, kannen onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h max 36 cm -
#244
Een Nizo filmprojector in koffer. Omstreeks 1930.
Un projecteur de film Nizo dans une valise. Vers 1930.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H:34cmEstimate: € 60/100 -
#283
Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
An officer, a sculpture of biscuit (one finger is missing).No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#2
Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h 28 cmEstimate: € 80/120 -
#203Jacques
“Historisch overzicht van de locomotief.” Een plakboek, volledig.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €