#40Een vintage metalen wandrekje.
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#156Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#89Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#116Een glazen ovenschaal in verzilverde houder en deksel.
A copper umbrella stand with a relief decoration depicting a Bruegelian royal feast.No longer availableOnline onlyDim. h 60.5 x Ø 25 cmEstimate: € 20 / 30