#119QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20 / 40 -
#31Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
#106Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#190Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
#53Een kerkelijke kaarsendover op lange stok met koperen kapje en pin.
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
#243Een paar houten piëdestals.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60