#96Een houten masker. Gabon.
#11Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#98Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#119QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
No longer availableOnline onlyDim. h 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#144Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
#589Jan Bevort“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#86Een set van drie stenen eieren.
A set of three stone eggs.No longer availableOnline onlyDim. h 8 & 9 cmEstimate: € 20 / 25