#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#89Een polychroom houten masker. Gabon.
A polychrome wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#11Een gevarieerd lotje bestaande ui 2 kleine solifleurs in biscuit en een art deco bonbonnière gemerkt Bergen.
#88“Pieta”. Een kunststoffen beeldje van Maria met Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd Casea, naar het werk van Michelangelo.
"Pieta". A resin sculpture of Mary with Jesus on a marble base. Signed "Casea" on the back, after the work of Michelangelo.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#68Een malachieten schaakbord. Enkele speelstukken met manco en met schade.
A Malachite chessboard. Some playing pieces with defects and damage.No longer availableOnline onlyDim. 20,5 x 50,5cmEstimate: € 70 / 80 -
#184Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyDim. 14 x 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#101Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
#25Een Satsuma vaas met decor van figuren.
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60