#63JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#165Een koperen gesculpteerde kandelaar.
#187Mandarina DuckEen schrijfmap van leder en polyester. Met stofhoes.
#108Een grote retro vaas met onderaan een sticker ‘Maredsous’.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#42Een rond verguld kader met beschilderd zijden onderlegger met florale elementen.
#28Een set van 2 19e eeuwse kandelaars in rood koper.
#32Bequet, QuaregnonEen lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.
#159Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
#99Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
A carved wooden mask. Tchokwe.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 17 cmEstimate: € 40 / 60