#180
Een lot van 2 miniatuur schilderijtjes op paneel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø8cmEstimate: € 40/60 -
#151Roemer
Een lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 13,5cmEstimate: € 60/90 -
#41
Een oude snoep/apothekersbokaal in glas.
An old candy/pharmacist jar made of glass.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 27 cmEstimate: € 5/10 -
#247Giuseppe Armani Capodimonte
Een lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 25cmEstimate: € 40/60 -
#169
Een bronskleurige buste van een kindje in kunststof met een fijn laagje koper.
A bronze-colored bust of a child made of plastic with a fine layer of copper.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 22 cmEstimate: € 40/80 -
#237
Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
#98
Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 20 cmEstimate: € 120/160 -
Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
#589Jan Bevort
“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60cmEstimate: € 100/200 -
#185
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 9 x 20cmEstimate: € 40/60 -
#92
Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
A bronze candlestick, Ashanti genre. Senegal.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H. 26 cmEstimate: € 60/100 -
#63JHM Martens
Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
A lot of 2 Art Deco bronze sports trophies, both signed J.H.M. Martens.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 18 x 8 cmEstimate: € 40/60