Een eikenhouten bijzettafeltje.
#159
Een koperen aansteker, aandenken aan ‘den groten oorlog’ 14-18.
A copper lighter, a memento of 'the Great War' 14-18.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 8.3 x 7.7 cmEstimate: € 20/30 -
#184
Een kristalglazen mandje met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. 14 x 14cmEstimate: € 40/60 -
#98
Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. H. 20 cmEstimate: € 120/160 -
#21
Een lot van 4 gevarieerde kaders.
A lot of 4 assorted frames.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h 32 x b 28 cmEstimate: € 5/10 -
#167
Een uit metaal en glas, vintage mijnwerkerslamp.
#147
Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
Venetian glass chandelier with 5 arms.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 70 x Ø 55 cmEstimate: € 30/40 -
#5
Een glazen vaasje uit de jaren 30 van de vorige eeuw met een beschilderd motief.
A glass vase from the 1930s with a painted motif.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h 15.5 cmEstimate: € 5/10 -
#224
Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#97Van de Velde
“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 60/100 -
#216Jacob
Een paar pijpenkoppen van deels beschilderde witte pijpaarde in de vorm van bebaarde mannen. Gemerkt.
#211
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 20/25