#40Een vintage metalen wandrekje.
#113Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 33,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#98Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
#97Van de Velde“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Woman at the stove". A figurine of patinated terracotta. Signed with stamp.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 60 / 100 -
#51Een wijwatervat in biscuit, gepolychromeerd.
A holy water font in biscuit, polychromed.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#164Een xxl industriele lamp, Calex Holland.
No longer availableOnline onlyDim. l 14 cmEstimate: € 5 / 10 -
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
#147Een Venetiaans glazen luchter met 5 armen.
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
#31Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 20 / 30