#31Een lot van 3 oude smeedijzeren fotokaders.
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
#205Les Cordes‘Fantasia 45’ Een fantasiehalssnoer in blauw kunststof.
#150Een set van 4 gekleurde vintage glazen met een luchtbel in de voet.
#48Een schouwpendule van zwart marmer. Omstreeks 1900.
#242BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Een lot van 6 Afrikaanse beeldjes.
A clay pipe with a decoration of a man in high relief.No longer availableOnline onlyDim. L. 24 cmEstimate: € 35 / 40