#238
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60/80 -
#81
Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
#125Capodimonte
#181
Een houten affuit voor een klein kanonnetje.
A wooden base for a small cannon.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 41 x 18 cmEstimate: € 15/25 -
#247
Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
#101
#230
Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
#223Zeiss Ikon
Een Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.
A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 10,5 x 11 x 7,5 cmEstimate: € 40/60 -
#237
Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 40/60 -
#148
#105Val Saint-Lambert
Een vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
A vintage design crystal vase, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyActive bid: 37.00 €Dim. 14 x Ø10cmEstimate: € 40/60 -
#59
Een paar geslepen kristallen karaffen.
A pair of cut crystal decanters.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 33cmEstimate: € 20/40