Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.

A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others.
212
Estimate: 2025
Catalogue #212
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #238

    Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.

    Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40, 46 & 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #140

    Een gevarieerd lot van verzilverde en inox serviesdelen bestaande uit: 6 schalen, 1 terrine, 1 sauskom, 2 koffiefilters/tassen, 1 kandelaar, 7 kleine schaaltjes en kommetjes, 1 theezeefje, 1 asbakje, 1 lepel, 1vaasje, 1 glazen vaas (beschadigd) en een setje van 10 glazen kaarsvetopvangers.

    A varied lot of silver-plated and stainless steel tableware consisting of: 6 bowls, 1 tureen, 1 gravy boat, 2 coffee filters/cups, 1 candlestick, 7 small bowls and dishes, 1 tea strainer, 1 ashtray, 1 spoon, 1 vase, 1 glass vase (damaged), and a set of 10 glass candle wax catchers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #57
    Capo di Monte

    Een set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.

    A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #151
    Roemer

    Een lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.

    A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13,5cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #79

    Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.

    An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #215

    Een eikenhouten bijzettafeltje.

    An oak side table.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 88 x 45cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #16

    Een lot van 2 zilveren servietringen 800‰ en 1 schaaltje gemerkt Christofle.

    A lot of 2 silver napkin rings 800‰ and 1 Christofle marked dish.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #94

    Een opaline vaasje, groen met handgeschilderd romantisch decor. Vroeg 20ste eeuw. Slijtage bovenaan.

    An opaline vase, green with hand-painted romantic decor. Early 20th century. Wear on top.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 23,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #199

    Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.

    A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm (wijwatervat)
    Estimate: € 20 / 30
  • #125
    Capodimonte

    Een Capodimonte porseleinen beeldje van een landloper op een bankje. Restauratieschade thv het bankje.

    Capodimonte porcelain figurine of a vagrant on a bench. Restoration damage at the bench.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #229

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Two African wooden statues on a stone pedestal.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #234
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia van 29 Januari 2024

Op Maandag 29 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday January 29th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

29 January 2024 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 January 2024 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More