Other lots in this auction
-
#74Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
A brass inkwell with intact porcelain pots. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153Een lot van 4 vintage porseleinen beeldjes, onderaan gemerkt; “made in occupied Japan”, “Japan” en “made in Japan”.
A lot of 4 vintage porcelain figurines, marked on the bottom; "made in occupied Japan", "Japan" and "made in Japan".No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#169Een bronskleurige buste van een kindje in kunststof met een fijn laagje koper.
A bronze-colored bust of a child made of plastic with a fine layer of copper.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 40 / 80 -
#53Een marmeren art-deco schouwgarnituur, kruisbeeld met 2 bijhorende ornamenten.
A marble art-deco fireplace set, crucifix with 2 accompanying ornaments.No longer availableOnline onlyDim. 31.5 x 45 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#95“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. O.l.v. Prof. Dr Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In huls.
“De Vlaamse Wandtapijten van de Wawelburcht te Krakau”. Supervision Prof. Dr. Jerzy Szablowski. Mercatorfonds 1972. In slipcase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#24RoemerEen lot van 8 vintage Roemer wijnglazen met groene geribbelde voet en beschilderd met druivelaren in het decor.
A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#44Een lot van 3 glazen karaffen met gebolde stolp.
A lot of 3 glass carafes with domed stoppers.No longer availableOnline onlyDim. 28cmEstimate: € 20 / 40 -
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
A lot of 2 books with aviation theme.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#8Val Saint LambertEen kristallen vaas, Val Saint Lambert, kleurloos en roze in de massa, draagt een monogram en een kroon, meerdere kleine schilferschades.
A crystal vase, Val Saint Lambert, colorless and pink in the mass, bears a monogram and a crown, multiple small chips.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#195Een lot varia, zilver, verzilverd metaal, tin, aardewerk enz.
A lot of miscellaneous items, including silver, plated metal, pewter, pottery, etc.No longer availableOnline onlyDim. cmEstimate: € 25 / 35 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50

