Other lots in this auction
-
#49Een gevarieerd lot van oude koperen snuisterijen bestaande uit: 2 tafellampjes, een klokje, 2 flessenhouders, een briefopener, een flesopener in de vorm van en tennisracket, een oosters slotje met sleutel, een kokertje met vingerhoed, naale en garen en een auto.
A varied lot of antique copper trinkets including: 2 table lamps, a clock, 2 bottle holders, a letter opener, a tennis racket-shaped bottle opener, an oriental lock with key, a tube with thimble, needle, and thread, and a car.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#53Een marmeren art-deco schouwgarnituur, kruisbeeld met 2 bijhorende ornamenten.
A marble art-deco fireplace set, crucifix with 2 accompanying ornaments.No longer availableOnline onlyDim. 31.5 x 45 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#184“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
"Le Cavalier". Une statue en bronze d'art d'après "Les chevaux de Marly“ par Coustou.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 50 / 80 -
#72Een paar vintage Walt Disney strips, bestaande uit Alice in Wonderland en Sneeuwwitje en de zeven dwergen.
A pair of vintage Walt Disney comic strips, consisting of Alice in Wonderland and Snow White and the Seven Dwarfs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#183Een vierkant kunststoffen doosje in de vorm van een boek in trompe l’oeil met bovenop een muis.
A square plastic box shaped like a book in trompe l’oeil with a mouse on top.No longer availableOnline onlyDim. H. 5 x 14 cmEstimate: € 35 / 50 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#253Een sierbord van Chinees porselein met meerkleurig decor van een vogel en vlinders in bloeiende struiken.
Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
An antique copper bedpan with a relief depicting Adam and Eve.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#74Een messingen inktpot met porseleinen potjes intact. Omstreeks 1900.
A brass inkwell with intact porcelain pots. Circa 1900.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#7Een vintage aardewerken Gouda vaas met schaatster in het reliëf. Onderaan gemerkt en genummerd.
A vintage earthenware Gouda vase with skater in relief. Marked and numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 24 x Ø9cmEstimate: € 40 / 60 -
#25Kodak filmEen lot van 2 oude box-camera’s, waaronder een six 20 Brownie van Kodak en een Nr2 Brownie camera.
A lot of 2 old box cameras, including a Kodak six 20 Brownie and a No. 2 Brownie camera.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#65Een lot van 5 beeldjes, biscuit en porselein, waarvan 3 beschadigd/ onvolledig.
A lot of 5 figurines, biscuit and porcelain, of which 3 are damaged / incomplete.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 10 / 20

