Assiette décorative en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un oiseau et de papillons dans des buissons fleuris.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 30 / 35 -
#243Een paar sobere koperen kandelaars.
#5Een kunstbrons beeldje op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Houdon.
#204Les Cordes‘Fantasia 49’ Een fantasiehalssnoer in rose kunststof.
#106Broadhead & Co., SheffieldEen Engels verzilverd thee-en koffiestel met suikerpot en melkkannetje. Victoriaanste stijl, onderaan gemerkt en genummerd.
#91Een varia lot van 6 stuks, kristal en kleurloos glas.
#240Een recente Friese staartklok.
#72Een paar vintage Walt Disney strips, bestaande uit Alice in Wonderland en Sneeuwwitje en de zeven dwergen.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100