#132Een set van twee 19e eeuwse rood koperen kandelaars.
#45Een lot van 2 verzilverde dienbladen, waarvan 1 gemerkt Wiskeman en 2 schaaltjes.
#94Een opaline vaasje, groen met handgeschilderd romantisch decor. Vroeg 20ste eeuw. Slijtage bovenaan.
An opaline vase, green with hand-painted romantic decor. Early 20th century. Wear on top.No longer availableOnline onlyDim. h 23,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#59Een paar geslepen kristallen karaffen.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.