Similar lots by type
-
#103Royal Tettau
“Royal Tettau”. Een Duits porseleinen theeservies, bestaande uit 15 kopjes, melkkannetje, suikerpot, theekan en 5 schoteltjes.
"Royal Tettau". A German porcelain tea set, consisting of 15 cups, a small milk jug, a sugar bowl, a teapot, and 5 saucers. -
#50Jacques Chocolat Côte d'Or
Een lot van 3 verzamelalbums, bestaande uit “Botanica Album” door Chocolat Côte d'Or, 1932. Bijgevoegd 2 door Jacques Chocolat; “Handelsluchtvaart” en “Ongewone sporten”.
A lot of 3 collectible albums, including "Botanica Album" by Chocolat Côte d'Or, 1932. Also included are 2 by Jacques Chocolat; "Commercial Aviation" and "Unusual Sports". -
#18
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#245La Belle Industries
“La Belle Model 302 automatic”. Een vintage slide projector in bijhorende kist.
"La Belle Model 302 automatic" A vintage slide projector in an accompanying case. -
#23
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#17
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#28
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#20
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#19
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
Other lots in this auction
-
#26Vazolini
Een Italiaans majolica klokje, gemerkt.
An Italian majolica clock, marked. -
#80Porcelaine de Choisy
“Porcelaine de Choisy”. Een lot van 6 ‘rebus’ borden waarvan 4 met schilferschade. 19e eeuws.
"Porcelaine de Choisy". A lot of 6 'rebus' plates, 4 with flake damage. 19th century. -
#190
Een groot lot gevarieerd verzilverd bestek in 2 dozen.
-
#49Gevaert
Een vintage Gevabox 6×9 fototoestel, gemaakt tussen 1955 & 1959 door Bilora in Duitsland. In lederen houder (gescheurd).
A vintage Gevabox 6x9 camera, made between 1955 & 1959 by Bilora in Germany. In a leather case (torn). -
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#35
Een lot van 23 verzilverd metalen items bestaande uit peper- en zoutvaatjes, dekselpotjes, botervlootjes, een ijsemmer en ...
-
#272
Een lot van 4 blauw-wit porseleinen sierborden met figuratief decor, onderaan gemerkt Canton. En 3 Chinees porseleinen sierborden, meerkleurig, onderaan gemerkt.
A lot of 4 blue and white porcelain decorative plates with figurative design, marked Canton at the bottom. And 3 Chinese porcelain decorative plates, multicolored, marked at the bottom. -
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
#168
Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
A set of 2 graceful zamac vases, 1 with damage. -
#40
Een lot met twee kop-en-schotels bestaande uit één met kleurrijke bloemmotief met gouden rand en één van blauw-wit Chinese porselein met traditionele motieven.
-
#1
Een lot strips: Jerom en Suske & Wiske. Waaronder een eerste uitgave van Jerom, De ringen van Jupiter.
Online onlyPlace a bid ›