Similar lots by type
-
#28
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#24Paul Bocuse
Een glazen wijn decanteer karaf en koeler.
-
#21
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others. -
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges. -
#23
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
A lot of luxury perfume samples from various brands including: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace, among others.
Other lots in this auction
-
#14
Een Afrikaanse aardewerken masker met schelpen en kralen decoratie. Traditionele kunststijl. 20e eeuw.
-
#97
Een lot van zeven vergulde schapulieren een klein kristallen kruisje en drie verschillende bronzen kruisjes.
Lot de sept scapulaires dorés, une petite croix en cristal et trois croix en bronze différentes. -
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration. -
#214
Een gestileerd beeldje van een uil in verguld, gepatineerd brons.
A stylized figurine of an owl in gilded, patinated bronze. -
#185
Een lot van 8 souvenir poppen in originele verpakking.
A lot of 8 souvenir dolls in original packaging. -
#99
Aardewerken koffiestel van Valauris bestaande uit 3 kopjes met schotels, een melkkannetje, suikerpot en koffiekan.
Un service à café en faïence de Valauris, comprenant 3 tasses et souscoupes, un pot à lait, un sucrier et une cafetière. -
#100Sabino
Lot van drie stijlvolle vogelbeelden van matglas, handgemaakt met fijne details en één glazen vogelbeeldje in Art Deco stijl, alle uit de 20e eeuw.
-
#53Pandora
“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
-
#141
“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.
“Mother with child”. A vintage religious statue made of plaster. -
#84
“Guanyin”. Een paar Chinees porseleinen vintage beeldjes. 1 met herstelling aan de vingers.
"Guanyin". A pair of Chinese porcelain vintage figurines. 1 with repair to the fingers. -
#36
Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
A lot of 2 vintage bowls in Murano style. -
#68
Een lot bestaande uit een Royal Copenhagen porseleinen bord en twee vierkante keramische schalen, met voorstellingen van de Kleine Zeemeermin in blauwe en grijze tinten, in de Langelinie stijl, allen gemerkt en uit de 20e eeuw, geproduceerd in Denemarken.