#132SpodeEen porseleinen beeldje. Verso gemerkt Chelsea Figures, Spode bone China.
#183Een vintage versterker/receiver, Kenwood, model KR-2400, werking onbekend.
A vintage amplifier/receiver, Kenwood, model KR-2400, unknown functionality.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 45 x 35 cmEstimate: € 10 / 15 -
#79Een Muranoglas karafje, kleurloos met witte en zwarte lijnen.
A Murano glass decanter, colorless with white and black lines.No longer availableOnline onlyDim. h 17.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#22Een lot van 7 wandelstokken met verzilverde, kunstoffen en houten koppen.
A lot of 7 walking sticks with silver-plated, plastic, and wooden heads.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#39Een ivorine corpus op velour paneel.
#82C. Tharaud Limoges FranceEen lot van 2 Limoges stukken, bestaande uit een biscuit buste gemerkt C. Tharaud, van een jonge dame en een dekselpotje met vergulde details.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#194Een Aziatisch houten gesculpteerde sokkel.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#229Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
#74Een houten beeldje van een neushoorn.
A wooden statue of a rhinoceros.No longer availableOnline onlyDim. h 15 x l 26 cmEstimate: € 5 / 10 -
#56Een paar glazen Art Deco karaffen met geribbelde rand.
A pair of Art Deco glass decanters with ribbed edges.No longer availableOnline onlyDim. 16cmEstimate: € 40 / 60