#167Een klein religieus eiken opvouwbaar reistabernakel met 5 prenten achter glas. Toegevoegd 2 kleine kadertjes waaronder 1 met een foto van Leopold III van Belgie.
A small religious oak folding travel tabernacle with 5 prints behind glass. Included are 2 small frames, including 1 with a photo of Leopold III of Belgium.No longer availableOnline onlyDim. h 24 x b 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#72Een paar Chinees porseleinen vazen met organisch decor, op houten sokkel.
#93Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
A colorful glass dinnerware set with gilt edges.No longer availableOnline onlyDim. H: 8-18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#17Een Oosters gesculptuurd houten paneel met mytisch decor in het snijwerk.
An Eastern sculpted wooden panel with mythical decoration in the carvings.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 25cmEstimate: € 30 / 50 -
#60Een paar koperen kandelaars met diverse ornamenten in het decor.
A pair of copper candlesticks with various decorative ornaments in the design.No longer availableOnline onlyDim. 45cmEstimate: € 40 / 60 -
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#88Een glazen windlicht.
A glass lantern.No longer availableOnline onlyDim. 30 x Ø19cmEstimate: € 10 / 20 -
#242‘Dictionnaire des peintres sculpteurs dessinateurs et graveurs’, 8 delen door E. Benezit.
A 10-volume book series "Dictionnaire des peintres sculpteurs dessinateurs et graveurs" by E.Benezit.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#114Een whitewashed houten zuilsokkel.
A whitewashed wouden column.No longer availableOnline onlyDim. 75 x 24cmEstimate: € 35 / 40 -
#51LimogesEen lot van 2 porseleinen terrines, waarvan soep terrine lepel manco. Onderaan gemerkt Limoges.
#139Een porseleinen dekselvaas. Deksel en vaas vermoedelijk verschillend.
#107Een houten bijzettafeltje met ovalen blad.
A wooden side table with an oval top.No longer availableOnline onlyDim. 64cmEstimate: € 10 / 20