#133Een set van 2 Satsuma vazen met meerdere figuren in het decor.
#60Ast“Heidezicht”, een schilderij, olieverf op doek in massief eiken kader, gesigneerd V. Ast.
#88J. Koster“Winterlandschap”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Koster.
#32Een Chinees polychroom porseleinen vaas met decor van vogels en bloemen, met opgehoogde vergulde details. Onderaan gemerkt ‘made in China’.
A Chinese polychrome porcelain vase with bird and flower decoration, with raised gilded details. Marked 'made in China' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#179Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#159Een vintage hout gesculpteerd beeldje van twee vogels.
#119Een oude massief eiken tafelvitrine het hierin een wassen Maria en Jezus.
#73Een cloisonné vaasje, bloemen op een zwarte achtergrond.
#80Een Chinees porseleinen bord met Midden-Oosters decor, met pauwen. Gemerkt onderaan.
A Chinese porcelain plate with Middle Eastern decorations, featuring peacocks. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 20 / 40 -
#92Een paar aardewerken dekselpotten in Delftse stijl.
#247“La Frégate Française L’Orinoque”. Gravure.
"The French Frigate L'Orinoque". Engraving.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#97“Oog in oog. Moderne kunstenaars 20e eeuw. United Services group.
"Eye to Eye. Modern Artists 20th Century. United Services group."No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60