#241N. d’Orbe“Poèsie Champètre”, een ets, gesigneerd, genummerd, gedateerd en getiteld buiten de plaat. N. d’Orbe, 1969, 2/250.
#112Een Chinees juwelenkistje met parelmoerstijl decor van kraanvogels.
A Chinese jewelry box decorated with mother-of-pearl inlay of cranes.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 16 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#166Een metalen witgelakte urnvormige vaas.
#113Een Chinees porseleinen vaas met klassiek decor. Onderaan gemerkt.
#64Yperman“Meerzichten”, een set van 4 schilderijen, olieverf op papier, gesigneerd Yperman en gedateerd ‘93.
#174Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
A large rectangular wall mirror with a silver-patinated frame.No longer availableOnline onlyDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60 / 80 -
#8Havenzicht, poster.
Harbor view, poster.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#117Een vrouwenbuste in plaaster op plaasteren sokkel.
#261“Groot begijnhof”. Gravure. Gesigneerd.
"Large Beguinage". Engraving. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 18 cmEstimate: € 20 / 25 -
#270Een halfrond houten bijzetkastje met 3 laden.
#50Een grote vintage Franse glazen vaas.
A lot of cut crystal, a blue Bohemian vase, a green vase (small chip on top), and an ashtray.No longer availableOnline onlyDim. h 28, 10, 7 cmEstimate: € 20 / 30