#88Een glazen windlicht.
A glass lantern.No longer availableOnline onlyDim. 30 x Ø19cmEstimate: € 10 / 20 -
#66Een set van 2 vintage roze kristallen items, een organische schaal en een gegraveerde vaas.
A set of 2 vintage pink crystal items, an organic bowl and an engraved vase.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 10 / 20 -
#241Een eikenhouten bijzettafeltje met 1 lade.
An oak side table with 1 drawer.No longer availableOnline onlyDim. 67 x 81 x 60cmEstimate: € 20 / 30 -
#93Een gekleurd glasservies met vergulde randen.
A colorful glass dinnerware set with gilt edges.No longer availableOnline onlyDim. H: 8-18 cmEstimate: € 120 / 180 -
#94Een gegraveerd glasservies.
An engraved glassware set.No longer availableOnline onlyDim. H: 5-10 cmEstimate: € 120 / 200 -
#137DresdenEen Duits porseleinen bonbonière met florale elementen en vergulde details. Onderaan gemerkt.
#101Een paar kunstbronzen kandelaars.
#106Vynco LuxeEen vintage krukje met kunststof zitting en metalen poten. Gemerkt Vynco Luxe.
A vintage stool with a plastic seat and metal legs. Marked Vynco Luxe.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 40 x 29cmEstimate: € 40 / 60 -
#145Een Chinees porseleinen, famille noir, versierd met diverse figuren en decor. Onderaan gemerkt.
#173LimogesEen porceleinen asbak van Limoges met beschilderd decor en vergulde rand en elementen.
A Limoges porcelain ashtray with painted decor and gilded edge and elements.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 19 cmEstimate: € 10 / 15