#179
Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
A veneered oak TV cabinet. -
#83
Een lot Satsuma-stijl aardewerk met vergulde en polychrome decors. Twee diverse ronde zalfdozen (een deksel hersteld), een schotel met krijgerdecor (randherstelling), een theepotje zonder deksel, een klein wierookvaatje (kleine randschade), 5 + 3 schoteltjes.
A lot of Satsuma-style earthenware with gilded and polychrome decorations. Includes two assorted round ointment boxes (one lid repaired), a dish with warrior decoration (edge restoration), a teapot without lid, a small incense burner (minor edge damage), and 5 + 3 saucers. -
#133
Een vintage camera; Afga Billy Record II in lederen tasje.
A vintage camera; Afga Billy Record II in leather case. -
#5Gr. De Busccher
“Gevelzicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Facade view". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. -
#227
Een geslepen kristallen decanteerkaraf. Onderaan gemerkt.
A cut crystal decanter. Marked at the bottom. -
#97Val Saint Lambert
Een asbak met dover in kristal, Val Saint Lambert, rood in de massa gekleurd.
An ashtray with a lid in crystal, Val Saint Lambert, red colored in the mass. -
#41
Een vintage industriële bureaustoel, circa 1950.
A vintage industrial desk chair, circa 1950. -
#109
A wooden table with a veneered top and carved foot. 2 drawers missing. -
#3Vermeulen
“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#37
Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
A vintage Agfa-Werk AG camera and flash in original leather cases. -
#177
Een gefineerd vierkante eikenhouten salontafel.
A veneered square oak coffee table. -
#136
“Bloemstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.
"Flower still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.