#87Een porseleinen engel op drakenboot.
#263Een lampenvoet van blauw-wit geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
A lamp base made of blue and white glazed earthenware. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#92A. P. Dinand - Kruidenboek - 1934. Eerste blad volgeschreven.
A. P. Dinand - Herb book - 1934. First page completely written on.No longer availableOnline onlyDim. 5.5 x 25.5 x 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#248Een krantenbakje in verguld metaal en onyx.
#210Drie vintage knuffelberen, jaren 70.
#99‘Le triomphe de Silene’, een antieke monochrome gravure. Zonder kader.
#157‘De bezichtiger’. Olieverf op gemaroufleerd doek.
#80Een opgezette hermelijn op boomtak.
A stuffed ermine on tree branch.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 26 cmEstimate: € 40 / 60