#437
Een lot van 5 zilveren munten waarvan in zilveren broche bestaande uit: one rupee, India 1880, 15 gr, Half Crown, England 1895, 15 gr, 100 frank, Belgique, 1948, 20 gr, 50 frank, België, 1950, 15 gr en 500 frank, 150 jaar onafhankelijkheid van België, 1980, 25 gr.
#157
Een massief zilveren bestek voor 12- personen in 3 koffers, bestaande uit 12 vorken, 12 lepels, 12 messen, 12 grote messen, 12 grote vorken, 12 grote lepels, 12 visvorken, 12 vismessen, 12 dessertmessen, 12 dessertvorken, 12 kleine lepels, 12 kleine vorken. Gemerkt 800‰.
#168Delheid
#5
Een lot van 3 zakhorloges waarvan de 2 kleinste gemerkt 800 zilver.
#352Duchin CreationPeriod: 1944 - 1950
Een zilveren kandelaar, Duchin Creation, sterling silver, New York, U.S.A., 1944-1950. Met verzwaarde voet.
#368
An antique glass perfume bottle with a silver lid, marked 935 sterling silver. Includes a vintage Shiseido perfume stick.No longer availableDim. h 11.8 cmEstimate: € 50 / 75
#102
“Zeezicht met galjoen”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#431
Een Art Nouveau vaasje van glaspasta in Legras stijl. Onderaan genummerd 6060.
#287Paul HellerPeriod: 1914 - 1995
#87
Een lot van 5 kommetjes in terracotta, vermoedelijk oud Romeinse bodemvondsten. Eén is gebroken/gelijmd.
#333Elsterwerda
Een lot van 3 geglazuurd keramische art deco taartschalen waarvan 2 onderaan gemerkt ‘Elsterwerda’.
A lot of 3 glazed ceramic Art Deco cake plates, 2 marked 'Elsterwerda' on the bottom.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#402Armand JamarPeriod: 1870-1946
#144Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
#279
#573
Een lot van 27 munten uit landen van de Commonwealth. George VI, Australië, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elisabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 stuks 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Eeuwfeest, 1959. 50 ct Autralië 1977 Jubilee, Ag 800/1000. En 15 kleinere waarden. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australië, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.
A lot of 27 coins from Commonwealth countries. George VI, Australia, 1 Crown 1937 Coronation, Ag 925/1000. Elizabeth II, 1 Crown Bermuda 1964, Set Canada 6 pieces 1965, 1 Dollar Canada 1964, 1967 Centennial, 1959. 50 ct Australia 1977 Jubilee, Ag 800/1000. And 15 smaller denominations. George V, Victoria, Edward XII, George VI, Elizabeth II. Australia, New Brunswick, Canada, Malta, Mauritius (10 ct 1897 Ag 925/1000), Bermuda, Barbados.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#436
Een art-deco bijzettafeltje met inlegwerk waaronder een ster en zwaluwen.
#378
Een vintage set van een Duitse keramiek, bestaande uit een schaal en een vaas, gemerkt Germany.
A vintage set of German ceramics, comprising a bowl and a vase, marked Germany.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 75 -
#63
Een antieke stropersklem met opschrift Oneida Victor, made in U.S.A.
An antique animal trap with the inscription Oneida Victor, made in U.S.A.No longer availableDim. 20 x 7 x 10 cmEstimate: € 80 / 120