Other lots in this auction
-
#24Céramique de Bruxelles
Twee verschillende vazen van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 36 & 45 cm -
#49
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk met bloemendecors. Onderaan gemerkt ‘Majolica, Holland’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#89Ivora, Gouda
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een lampenvoet, een rond schaaltje en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 15 & 17 cm; Ø: 13 cm -
#44Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uitier verschillende vazen en een rokerstelletje (zonder deksel). Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 5 - 30 cm -
#91S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Vier stuks aardewerk, bestaande uit een wit vaasje met getorste ribben, een lampvoetje met een meerkleurig Oosters decor, een tabakspot met messingen dekesl en een waterpijpje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 24 cm -
#5Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm -
#80
Een lot van zes porseleinen keukenpotten. Tsjecho-slowakije. Eén deksel beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 cm -
#100Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie verschillende vazen, drie schenkkannen en twee dekseldozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 - 34 cm -
#94
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee schotels en een dekselvaas van Gouda, een dekselvaas van Maastricht en een vaas en een lampenvoet van Portugal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 21 cm -
#46Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een halsvaas, een oorvaas, twee schenkkannen, een vierkant vaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 11 - 44 cm -
#4
Een Bergens aardwerk, bestaande uit een jenevervaatje, twee vazen met bloemendecors, een bol vaasje, een platte oorvaas, een klompje en een schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 28 cm