Other lots by Céramique Montoise - Ären
#77Nimy
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 18 & 20 cm -
#1Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, bestaande uit acht vormschoteltjes, twee vaasjes en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 20 cm; Ø: 21 - 26 cm -
#70Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een dekselpotje van meerkleurig Gouds aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 18 cm -
#95
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk, bestaande uit zes schenkkannen, een hoge en een lage vaas, een tabakspot en een suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 8 - 30 cm -
#90
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#72
Een lot van drie verschillende aardewerken schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 24 - 35 cm -
#59Flora, Gouda
Een lot van 22 diverse schotels en schaaltjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 8 - 31 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Vier stuks aardewerk, bestaande uit een wit vaasje met getorste ribben, een lampvoetje met een meerkleurig Oosters decor, een tabakspot met messingen dekesl en een waterpijpje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 24 cm -
#50Céramique Montoise
Een lot van drie vaasjes en een kannetje van meerkleurig Bergenplateel met decor 101. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 12 - 22 cm -
#115Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm -
#68Royal Zuid-Holland
Twee kannetjes, een kandelaar, een schaaltje op voet en een laaf vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 6 & 15 cm -
#79Rembrandt, Gouda
Twee dekselvazen van blauw en wit aardewerk naar XVIIIe eeuws Delfts voorbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cm