Other lots by Céramique Montoise - Ären
Other lots in this auction
-
#24Céramique de Bruxelles
Twee verschillende vazen van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 36 & 45 cm -
#48De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm -
#85
Een lot meerkleurig Hollands plateel, bestaande uit een schaal op messingen voet, twee dekselvazen, twee schenkkannen en twee lampenvoeten. Delft & Gouda.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 25 cm -
#104Royal Zuid-Holland
Een art nouveau vaas van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 32 cm -
#60Royal Zuid-Holland
Zes verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. Ø: 18 - 23 cm -
#61Royal Zuid-Holland
Twee verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 21 & 28 cm -
#87jumbo, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas zonder deksel, vier schenkkannen, drie vazen en twee schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 5 - 23 cm -
#36Royal Zuid-Holland
Drie verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, waarvan één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 13 - 22 cm -
#12
Twee verschillende vazen van meerkleurig glansplateel met decor ‘Juliana’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 33 cm -
#29Royal Goedewaagen, Gouda
Een bol aardewerken vaasje met meerkleurig bloemendecor met details in goudverf. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 11 cm -
#108Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een vaas, een schenkkan, een schaal en een mandje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 18 - 23 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm