Other lots by Flora, Gouda
-
#115Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 25 cm -
#114Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#59Flora, Gouda
Een lot van 22 diverse schotels en schaaltjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 8 - 31 cm -
#56Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een opengewerkte schotel een bonbonière en twee schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 21 cm -
#47Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#5Flora, Gouda
Een lot meerkleurig plateel met mat glazuur, bestaande uit drie schotels, twee vazen, een vaasje op voet en twee cachepots. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. h: 15 - 27 cm, Ø: 23 cm -
#1Flora, Gouda
Een lot meerkleurig glansplateel, bestaande uit acht vormschoteltjes, twee vaasjes en twee kannetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 15 - 20 cm; Ø: 21 - 26 cm
Other lots in this auction
-
#48De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm -
#46Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een halsvaas, een oorvaas, twee schenkkannen, een vierkant vaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 11 - 44 cm -
#61Royal Zuid-Holland
Twee verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 21 & 28 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#78
Een aardewerken cachepot met een decor van rozen op groene fond. Engels werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 26 cm -
#102Céramique Montoise
Twee vazen op voet en een mandje van meerkleurig aardewerk. Tijdperk art deco. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 12 & 24 cm -
#28Regina, Gouda
Een bolle vaas van aardewerk met meerkleurig decor ‘Etna’. Onderaan gemerkt en met sticker.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 13 cm -
#30Royal Zuid-Holland
Een inktpot en een dekselvaas van meerkleurig Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Old-time’. Onderaan gemerkt. Jaren ‘30. glazen recipiënt intact.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. Ø: 18 cm; h: 28 cm -
#19Royal Zuid-Holland
Een balustervaas en een schenkkan van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 36 & 44 cm -
#12
Twee verschillende vazen van meerkleurig glansplateel met decor ‘Juliana’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 33 cm -
#77Nimy
Een grote en een kleine cachepot van Belgisch aardwerk met een bloemendecor in een medaillon op gele fond.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 18 & 20 cm -
#20Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot glansplateel met meerkleurig decor ‘Banda’, bestaande uit een bol vaasje, een bol oorvaasje, een vaas op voet, een tabakspot en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 13 - 22 cm