Other lots in this auction
-
#63Arnhemse Fayencefabriek
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pique-fleurs, twee kannetjes en een vaasje op voet. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 12 - 15 cm -
#74Ivora, Gouda
Een asbak en een blaker van meerkleurig glansplateel. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 16 cm -
#60Royal Zuid-Holland
Zes verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. Ø: 18 - 23 cm -
#35Céramique Montoise
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een een zeshoekige tabakspot, een paar kwispedoors, twee verschillende vazen, twee verschillende schenkkannen en een mandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 14 - 24 cm -
#95
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk, bestaande uit zes schenkkannen, een hoge en een lage vaas, een tabakspot en een suikerpot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 8 - 30 cm -
#45
Een lot van zes stuks Belgisch steengoed, bestaande uit drie vazen, een schenkkan, een lampvoet en een asbak. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#58
Een lot Belgisch steengoed, bestaande uit twee bekers, een cachepot, een schenkkan, een asbak en twee vaasjes. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 5 - 20 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#44Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uitier verschillende vazen en een rokerstelletje (zonder deksel). Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 5 - 30 cm -
#99Céramique Montoise
Een lot van zes stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaas, een diepe schaal, een mandje, een dekselvaas en een paar hoornvazen
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#46Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een halsvaas, een oorvaas, twee schenkkannen, een vierkant vaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 11 - 44 cm -
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Vier stuks aardewerk, bestaande uit een wit vaasje met getorste ribben, een lampvoetje met een meerkleurig Oosters decor, een tabakspot met messingen dekesl en een waterpijpje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17 - 24 cm