Other lots in this auction
-
#13Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een mandje, een dekseldoosje, een grote schenkkan en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#32
Een lot meerkleurig Arnhems plateel, bestaande uit een vaas op voet, een balustervaas en een achthoekig potje. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#109Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een bolle schenkkan, een schaaltje en twee verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 6 - 19 cm -
#16Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een platte schenkkan en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 32 cm -
#68Royal Zuid-Holland
Twee kannetjes, een kandelaar, een schaaltje op voet en een laaf vaasje van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 6 & 15 cm -
#17Regina, Gouda
Een lot Gouds aardewerk met een meerkleurig bloemendecor op oranje fond, bestaande uit een dekselvaas, een kraagvaas, een oorvaas en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 17 - 38 cm -
#66Arnhemse Fayencefabriek
Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk. Tijdperk art nouveau. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 19 cm -
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#31Royal Zuid-Holland
Twee verschillende vazen van meerkleurig plateel. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 27 cm -
#93Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee dekselvazen, twee vaasjes op voet, een schenkkan, vijf vazen, een cachepot, een dubbele schaal en vier zwarte schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 36 cm -
#53Zenith, Gouda
Een lot van veertien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een tabakspot, een kruikje, een asbak, een dekseldoosje, een klompje en negen verschillende schaaltjes. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 4 - 23 cm; Ø: 15 - 30 cm -
#40Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een platte schenkkan, een kwispedoor, een zeshoekige dekselvaas en een schenkkannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 17 - 25 cm