#41Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een asba, een pique-fleurs, drie verschillende schenkkannen en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 7 - 27 cm -
#64Regina, Gouda
Twee dekselvazen van meerkleurig aardewerk, versierd met bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 32 cm -
#110Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een lampenvoet, een tabakspot, een vaas, een grote schenkkan, een dekseldoosje, een schoteltje en een grote schaal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 5 - 36 cm -
#23
Twee art nouveau vazen van meerkleurig Gouds aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 22 & 32 cm -
#31Royal Zuid-Holland
Twee verschillende vazen van meerkleurig plateel. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 27 cm -
#7Ivora, Gouda
Een inktpot, een zeshoekig potje en een vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 7 - 17 cm -
#89Ivora, Gouda
Drie stuks Gouds plateel, bestaande uit een lampenvoet, een rond schaaltje en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 15 & 17 cm; Ø: 13 cm -
#26Royal Zuid-Holland
Een bol kruikje met meerkleurig glazuur. Decor ‘Nova’. Onderaan gemerkt. Tijdperk art nouveau.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15,5 cm -
#4
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#91S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#88Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas, twee mandjes, twee grote en twee kleine schenkkannen en twee vazen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 - 32 cm -
#103Royal Zuid-Holland
Twee ronde schotels van meerkleurig aardewerk en een schaaltje en twee asbakjes met decor ‘Unique metalique’. Alen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø: 8,5 - 30 cm