Other lots by Inca, Gouda
#86
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#103Royal Zuid - Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm, Ø: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#66Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een vaasje en twee kleine jardinières. Decor ‘Fanny’. Onderaan gemerkt. Vaasje gerestaureerd en met schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40 / 45 -
#44Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee kannetjes en een vaasje van zwart plateel met meerkleurige bloemendecors. Decors ‘Hetty’, ‘Betune’ & ‘Bernadet’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 17 - 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#60Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 15 & 19 cmEstimate: € 25 / 30 -
#83Royal Goedewaagen
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#88Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#114Royal Zuid-Holland
Een grote oorvaas en een bolle schankkan van Gouds plateel, versierd met meerkleurige bloemendecors, resp. ‘Kitty’ & ‘Unica’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 34 & 21 cm -
#75
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cmEstimate: € 20 / 25 -
#124Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel met decor ‘Fanny’, bestaande uit een vaas, een sierkan en een schotel op drie bolle pootjes. Allen gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 25 cm -
#101Royal Zuid - Holland, gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#11Royal Goedewagen, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 32 cmEstimate: € 30 / 40