Other lots in this auction
-
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#47Flora, Gouda
Een lot van vijf stuks aardewerk met meerkleurig decor ‘Copo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 9 - 26 cm -
#7Ivora, Gouda
Een inktpot, een zeshoekig potje en een vaas van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 7 - 17 cm -
#93Flora, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee dekselvazen, twee vaasjes op voet, een schenkkan, vijf vazen, een cachepot, een dubbele schaal en vier zwarte schaaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 4 - 36 cm -
#18Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee jardinières, een geribde schaal op voet en een hoge kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20, 23 & 32 cm; h: 36 cm -
#10Céramique Montoise
Een achthoekig vaasje en een schenkkannetje van meerkleurig aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van Antoine Dubois. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#70Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een dekselpotje van meerkleurig Gouds aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 18 cm -
#21Céramique Montoise
Een paar vazen van meerkleurig Bergens aardewerk. Decor 112. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 36 cm -
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#12
Twee verschillende vazen van meerkleurig glansplateel met decor ‘Juliana’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 & 33 cm -
#103Royal Zuid-Holland
Twee ronde schotels van meerkleurig aardewerk en een schaaltje en twee asbakjes met decor ‘Unique metalique’. Alen gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. Ø: 8,5 - 30 cm -
#13Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een mandje, een dekseldoosje, een grote schenkkan en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 21 cm