Other lots in this auction
-
#27Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Belgisch plateel, bestaande uit drie mandjes, een kruikje, een schenkkan, een kandelaar, een kommetje, een bonbonnière, een vide-poche en een asbak. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 21 cmEstimate: € 50/60 -
#46Céramique Montoise
Een klokstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en één cassolette met decors van A. Dubois.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 40/60 -
#106Royal Zuid - Holland ‘Unica’
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee schotels, een dubbele kandelaar en een grote bolle kan, versierd met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 & 22 cm, Ø: 26 & 35 CMEstimate: € 30/40 -
#25Céramique Montoise
Twee siervazen van meerkleurig aardewerk, versierd met decors van A. Dubois. De langste met enkele kleine schilfers aan de voet. Jaren ‘10 & ‘20. Bijgevoegd een vaas van G. Dubois te Baudour.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 - 30 cmEstimate: € 30/50 -
#164
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk met bloemendecors. Onderaan gemerkt ‘Majolica, Holland’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#100Guerin, Bouffioulx
Een siervaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een carnavalsscène in reliëf. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#85Flora, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Negen stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30/40 -
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#102Royal Zuid - Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een wandvaasje, een dekseldoos, een asbak, een grote en een kleine vaas en een kan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 27 cmEstimate: € 35/45 -
#98W. Biron, Chatelet
Een lot steengoed, bestaande uit een vaasje met een wapen van ‘Pouhon - Spa’, een kruikje met ‘Vielsalm’, een sieremmertje met een mijnwerker en een siervaasje met bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 20 cmEstimate: € 20/30 -
#58Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes. Zonder kraantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 30/40 -
#1Guerin
Een grote sierkandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk met een wapenschild in het decor. Gemerkt. Bakfouten in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. h: 66 cmEstimate: € 50/60