Other lots in this auction
-
#23Céramique Montoise
Drie grote zeshoekige vazen, een kleine vaasje en een asbak van Belgisch aardewerk met een meerkleurig decor van een goudfazant op een bloeiende tak. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 6 - 37 cmEstimate: € 30/50 -
#47Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit twee kwispedoors, een vaas, twee kannen en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 12 - 25 cmEstimate: € 50/70 -
#5
Een lot blauw en wit Delfts plateel, bestaande uit drie grote schotels, waarbij één met het wapen van Tienen, twee asbakken, waarbij één van KLM, twee schoteltjes van Bols, een vide-poche en drie kleine bordjes. Diverse merken, waaronder Royal Distel en See-meeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10,5 -36 cmEstimate: € 30/50 -
#41Royal Zuid-Holland, Gouda
Een vaas, een schenkkan en een ronde schotel van meerkleurig Gouds plateel met glanzend glazuur. Decor ‘Polo’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 21 cmEstimate: € 30/40 -
#113Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit drie vazen en twee kannen. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 29 cm -
#13
Een lot van negen borden van blauw en wit Belgisch aardewerk, o.a. gemerkt van Boch. We voegen er een vaasje van Brussels porselein aan toe.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 16 - 24 cmEstimate: € 20/30 -
#101Royal Zuid - Holland, gouda
Een schenkkan, een vaas en een aperitefschotel van meerkleurig aardewerk, versierd met decor ‘Sinia’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#149Royal Zuid-Holland, Gouda
Twee verschillende vazen, een bolle schenkkan en een kleine schaal van meerkleurig Gouds plateel, versierd met glansdecor ‘Smirna’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 20 & 22 cm, Ø: 19 cm -
#76
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee kannen met bmoemendecor, twee vaasjes, een kom en een kom met zes schoteltjes. Diverse merken, waaronder Royal Zuid-Holland.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 35 cmEstimate: € 30/35 -
#108
Een klompje en een vaasje van Gouds glansplateel met meerkleurige bloemendecors. Het eerste gemerkt van Iris en het andere van De Molen (Plazuid).
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 6 & 1 cm -
#93
Twee sierkruiken, een tabakspot, een vaas en een kandelaar van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyDim. h: 14 - 28 cmEstimate: € 30/40 -
#83Royal Goedewaagen
Een gevarieerd lot aardewerk, bestaande uit een buikvaas, een bierpul, een kannetje, een schotel op voet, een tabakspot en een reclamestaandertje. Allen gemerkt
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/35