Other lots in this auction
-
#84Céramique Montoise
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit twee klompen, een vaas op voet, twee vaasjes, een driedelig rokerssetje met tabakspot (gerestaureerd deksel), een schaal op voet en een kruikje. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#13Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een mandje, een dekseldoosje, een grote schenkkan en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#42Céramique de Bruxelles
Drie stuks meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een vaasje en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt ‘Cérabelge’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#86
Een lot meerkleurig Gouda-aardewerk, bestaande uit een glanzende vaas met bloemendecor, een oorvaas (kleine schilfer), een kruikje, een vaas, een kleinvaasje, een knubbelvaas, twee potjes en twee schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 7 - 31 cm -
#36Royal Zuid-Holland
Drie verschillende kruikjes van meerkleurig Gouds plateel, waarvan één met stop. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 13 - 22 cm -
#100Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit drie verschillende vazen, drie schenkkannen en twee dekseldozen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 - 34 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#91S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#114Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#94
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee schotels en een dekselvaas van Gouda, een dekselvaas van Maastricht en een vaas en een lampenvoet van Portugal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 21 cm -
#59Flora, Gouda
Een lot van 22 diverse schotels en schaaltjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 8 - 31 cm -
#32
Een lot meerkleurig Arnhems plateel, bestaande uit een vaas op voet, een balustervaas en een achthoekig potje. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 8 - 20 cm