Other lots in this auction
-
#22Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannnen en vier verschillende vazen. Dekselvaas zonder deksel. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 24 - 38 cm -
#4
Een Bergens aardwerk, bestaande uit een jenevervaatje, twee vazen met bloemendecors, een bol vaasje, een platte oorvaas, een klompje en een schaal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 28 cm -
#104Royal Zuid-Holland
Een art nouveau vaas van Gouds aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van een vogel en bloemen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 32 cm -
#70Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een dekselpotje van meerkleurig Gouds aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 18 cm -
#52
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee driedelige sets met bloemendecors, twee vazen en een cachepot.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 11 - 34 cm -
#92
Een lot meerkleurig Gouds aardewerk, bestaande uit vier cachepots, een dekselvaas, een blaker, een mandje, een grote schotel, zeven vaasjes, vier schaaltjes, een klompje, een peper en zoutstelletje, een lampenvoetje en een mosterdpotje in de vorm van een molentje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 8 - 35 cm -
#46Céramique Montoise
Een lot van zes stuks Bergenplateel, bestaande uit een halsvaas, een oorvaas, twee schenkkannen, een vierkant vaasje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. h: 11 - 44 cm -
#6Céramique Montoise
Een lot Bergenplateel met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit een zeshoekige tabakspot, een kwispedoor, een citruspers, een lage vaas en twee vazen op voet. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 10 - 28 cm -
#49
Een lot van acht stuks meerkleurig aardewerk met bloemendecors. Onderaan gemerkt ‘Majolica, Holland’.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#60Royal Zuid-Holland
Zes verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. Ø: 18 - 23 cm -
#116
Een lot van tien stuks plateel met meerkleurige Delftse decors. Gouda en Delft.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 18 - 40 cm -
#80
Een lot van zes porseleinen keukenpotten. Tsjecho-slowakije. Eén deksel beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 cm