Other lots by Céramiqe Montoise
Other lots in this auction
-
#21Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardewerk met verschillende decors, bestaande uit een grote ronde schotel, een schenkkan, twee vazen, een suikerpot zonder deksel en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 6 - 25 cmEstimate: € 20/30 -
#16Royal Zuid-Holland
Een lot van vijf verschillende schenkkannetjes van meerkleurig Gouds plateel, versierd met diverse decors. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 9 - 18 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een pique-fleurs, een vaasje, een vaasje met een afbeelding van kasteel Over Holland te Nieuwersluis, een vaasje met floraal decor en een kannetje. De eerste twee gemerkt van Schoonhoven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 10 & 17 cmEstimate: € 40/60 -
#80Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een grote cachepot, een vaasje, twee schenkkannen, een dekselpotje, een mandje en een kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 8 - 24 cmEstimate: € 25/50 -
#53Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel uit Gouda, bestaande uit een tabakspot, een dekseldoos en twee vazen. Jaren ‘20.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 7 - 19 cmEstimate: € 30/40 -
#2
Een lot geglazuurd Belgisch steengoed, bestaande uit een siervaas met Egyptische tekens van Guerin, een sierkruik van Pitot en een merkwaardige koffiepot van Hublet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 22 & 33 cmEstimate: € 40/60 -
#91Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een grote ronde schotel, twee diepe schotels een achthoekige schaal, een lage kom, drie schenkkannen en een tabakspot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 16 - 18 cm; Ø: 22 & 30 cmEstimate: € 20/45 -
#71Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Goudaplateel, bestaande uit een grote jardinière, een merkwaardige kruik en een vaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 21 cmEstimate: € 30/40 -
#49Ivora, Gouda
Drie vierhoekige vazen van meerkleurig plateel. Begin XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 15 & 22 cm -
#39Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een oorvaasje, een potje, een klompje en vijf kruikjes, waarbij één als souvenir aan Echternach en één aan Deurne. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 36.00 €Dim. h: 5 - 19 cmEstimate: € 40/60 -
#25Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit twee vaasjes, drie potjes en een kaartenhoudertje op violonvormig plateau. Onderaan gemerkt. Jaren ‘20 & ‘30.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 11 cmEstimate: € 25/45 -
#79Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig Gouds plateek, bestaande uit een platte ronde schotel, twee diepe schotels, een aperitiefschaal en een schaamtje met oor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 17 - 28 cmEstimate: € 25/40